رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان:

دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه نسل سوم تبدیل گشته است

دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه نسل سوم تبدیل گشته است این با من: رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان با اشاره به اینكه دانشگاه های نسل اول و دوم دیگر جایی در رتبه بندی جهانی ندارند بیان كرد: امروز دانشگاه های كارآفرین با تولیدات علمی بالا می توانند جایگاه خویش را بین دانشگاه های معتبر دنیا حفظ كنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهدی باقری به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد از این مجموعه بزرگ دانشگاهی در كشور بعنوان دانشگاه نسل سوم یاد كرد و اظهار داشت: «دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی كارآفرین و نوآور است كه توانسته با تولید علم و به كارگیری ظرفیت های بالا، خویش را بعنوان الگویی موفق در دنیا معرفی نماید.
رئیس واحد بندرعباس اضافه كرد: با اندكی تأمل در كارنامه درخشان دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص در زمان مدیریت جدید به موفقیت ها و ارزش آفرینی این دانشگاه در عرصه های مختلف جامعه پی خواهید برد.
وی پیشرفت و توسعه كشور را مستلزم تعامل سازنده بین دانشگاه و جامعه خواند و اظهار نمود: پژوهش و فناوری در دانشگاه و تزریق در شریان جامعه بعنوان یك مسئله حیاتی و نیروی محركه پیشرفت و توسعه پایدار و رسیدن به رفاه و استقلال واقعی جامعه است كه این دانشگاه توانسته با ورود به آن ایفای نقش كند.
باقری اظهار داشت: بدون قرار گرفتن در صف پیشروان علم و نوآوری، هیچ كشوری در پیمودن سریع مسیر توسعه موفق نخواهد بود مگر آنكه با تعامل با دانشگاه ها و مراكز كارآفرینی و پژوهشی در آن كشور تحقق یابد.
1397/03/03
20:03:41
5.0 / 5
4611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما