با حكم معاون آموزشی وزیر علوم؛

مدیركل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب گردید

مدیركل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب گردید این با من: دكتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حكمی دكتر ابوالقاسم دولتی را به سمت ˮمدیركل دفتر گسترش آموزش عالیˮ منصوب نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در متن حكم انتصاب دكتر ابوالقاسم دولتی آمده است: " با عنایت به مراتب تعهد، دانش و تجربیات پرارزش آن استاد محترم، جنابعالی را به باعث این حكم به سمت مدیركل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب می نمایم.
مقتضی است در ادامه خدمات مدیریت گذشته ترتیبی اتخاذ فرمائید تا با نگاهی تحولی و با بهره گیری از مشاركت و همفكری فرهیختگان جامعه علمی كشور و همكاری بدنه كارشناسی و خردمند آن دفتر، زمینه اعتلای آموزش عالی بیش از پیش فراهم گردد."
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، دكتر ابوالقاسم دولتی عضو هیات علمی و استاد دانشكده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف است.
دكتر ابوالقاسم دولتی در سال ۱۳۷۰ موفق به دریافت مدرك كارشناسی خود از دانشگاه صنعتی اصفهان شده و بعد از آن مدرك كارشناسی ارشد و دكتری مهندسی متالورژی (گرایش خوردگی و حفاظت) خویش را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت كرد.
از سوابق اجرایی دكتر دولتی می توان به؛ مدیریت كل آموزش دانشگاه صنعتی شریف از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲، معاونت پژوهشی دانشكده مهندسی و علم مواد از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷، معاونت آموزشی دانشكده مهندسی و علم مواد از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶، عضویت در شورای دانشگاه، شورای آموزش، كمیسون موارد خاص آموزش دانشگاه، عضویت در كمیته استعداد درخشان، شورای مدیران آموزش اشاره نمود.
تعداد مقالات ISI چاپ شده وی بالغ بر ۱۲۰ مقاله علمی و مجموع كل مقالات انتشار یافته در مجلات و كنفرانس های داخل و خارج بیش از ۲۵۰ مقاله می باشد. وی تا كنون بیش از ۲۰ پروژه پژوهشی صنعتی را اجرا نموده است1396/12/26
15:12:39
5.0 / 5
4936
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما