انتشار دومین فراخوان پشتیبانی از رساله های دكتری

انتشار دومین فراخوان پشتیبانی از رساله های دكتری به گزارش این با من صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به منظور هدایت رساله های دكتری به سمت نیازهای اساسی پژوهش و فناوری كشور دومین فراخوان پشتیبانی از رساله های دكتری را منتشر نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دومین فراخوان پشتیبانی از رساله های دكتری از جانب صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران منتشر گردید. انتشار این فراخوان در چارچوب سیاست های راهبردی پژوهش و فناوری نظام، هدایت رساله های دكتری به سمت نیازهای اساسی پژوهشی و فناوری كشور، گسترش مرزهای دانش و استفاده حداكثری از ظرفیت ها است.
مبلغ حمایت برای هر رساله تا 300 میلیون ریال است و در صورتی كه نتیجه كار تحقیقاتی به توسعه فناوری یا مرحله تجاری سازی رسیده و خریدار داشته باشد، در صورت نیاز به این رقم 50 درصد اضافه می گردد.
دانشجویان دكتری جهت استفاده از این پشتیبانی از اول بهمن تا 29 اسفند 96 مهلت ثبت نام دارند. متقاضیان دریافت این حمایت، بعد از مطالعه دقیق آیین نامه، طرح های خویش را در سامانه طرح های پژوهشی صندوق ثبت و بعد از ورود به سامانه به بخش ارسال تقاضای جدید رجوع كنند.
طرح های پژوهشی باید به نام استاد راهنما در سامانه ثبت گردد. به طرح هایی كه با استفاده از پروفایل استاد ارسال نشود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همینطور پیش از ارسال تقاضا با استفاده از پروفایل استاد راهنما، دانشجو موظف است كه پروفایلی به نام خود در سامانه تولید كند. 

1396/11/01
14:03:12
5.0 / 5
5194
تگهای خبر: پژوهش , دانشجو , علم , رساله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما