از سوی ستاد عمره دانشگاهیان؛

دانشگاهیان وزارت بهداشت و آزاد وام عتبات می گیرند

دانشگاهیان وزارت بهداشت و آزاد وام عتبات می گیرند این با من: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: دانشگاهیان وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد برای سفرهای زمینی و هوایی وام عتبات دریافت می كنند.محمد زارع در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اعطای وام به زائرین دانشگاهی عتبات عالیات اظهار داشت: به منظور حمایت مالی از دانشگاهیانی كه قصد تشرف به عتبات عالیات دارند و برپایه تفاهم نامه ای كه بین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با بانك عامل و صندوق رفاه دانشجویان منعقد شده، تسهیلاتی به دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات اعطا می گردد.
زارع اظهار داشت: دانشگاهیانی كه در قرعه كشی بعنوان زائرین اصلی یا ذخیره انتخاب شوند جهت دریافت وام به بانك یا صندوق رفاه معرفی خواهند شد تا روند دریافت وام آغاز شود.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه كرد: میزان وام عتبات دانشگاهیان وزارت علوم برای مجردین ۱۰ میلیون ریال و برای متاهلین ۱۵ میلیون ریال خواهد بود.
وی ادامه داد: دانشگاهیان وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی هم برای سفرهای زمینی ۱۰ میلیون ریال و برای سفرهای هوایی ۱۵ میلیون ریال وام دریافت خواهند كرد.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: وام بانك به صورت قرض الحسنه با كارمزد ۴ درصد به زائرین اعطا می گردد و بازپرداخت آن در اقساط ۱۸ ماهه و بلافاصله بعد از دریافت آغاز می گردد. وام صندوق رفاه هم در اقساط ۶۰ ماهه و بازپرداخت آن بعد از فراغت از تحصیل خواهد بود.
زارع اظهار داشت: تمام دانشگاهیانی كه در قرعه كشی انتخاب شوند می توانند متقاضی دریافت وام باشند حتی متاهلین اگر یكی از زوجین دانشجو نباشد، می تواند از این وام استفاده كند و وام به صورت جداگانه به آنها پرداخت خواهد شد.
وی ادامه داد: زائرینی كه در دوره های قبل با كاروان های ستاد به عتبات اعزام شده اند و وام بانك را دریافت كرده اند با تسویه وام قبلی می توانند در صورت تشرف در دوره جدید، از این وام بهره مند شوند. همینطور وام در متاهلین به فرزندان زیر ۱۸ سال وام تعلق نمی گیرد.

1396/10/03
14:58:37
5.0 / 5
4781
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما