دانشگاه تهران اعلام كرد؛

جزئیات برنامه های رمضانی در مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت

جزئیات برنامه های رمضانی در مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت به گزارش این با من، مجموعه کلاس ها و برنامه ها با عنوان خیمه رحمت توسط مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، اساتید، کارکنان و دانشجویان مخاطب مجموعه کلاس ها و برنامه های مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ماه مبارک رمضان هستند.
زمینه اصلی فعالیت مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تدبر در قرآن بوده و در هر نیمسال بیشتر از هزار دانش آموخته در آن مشغول آموزش های کوتاه مدت، میان مدت، و دراز مدت می شوند.
همچنین این مجمع به لحاظ ورود نخبگان رشته های مختلف، موفق به تأسیس ۱۴ مدرسه تخصصی در رابطه با موضوعات کارآفرینی، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت، خانواده، رسانه، هنر، ادبیات، پزشکی، آموزش و پرورش، نماز و مسجد، جهش تولید برای محرومیت زدایی و… شده و هم اکنون در بیشتر این عرصه ها خروجی های آموزشی، پژوهشی و عملیاتی مبتنی بر قرآن و روایات وجود دارد.
در برنامه های رمضانی مجمع قرآن و عترت دانشگاه تهران، عناوینی نظیر «زندگی به نام خدا»، «سر سفره خدا»، «قاف شکوه یک کلام» و «انس و تدبر در قرآن» عرضه می شود. همینطور برنامه های «مادران قرآنی»، «زندگی با قرآن»، «مدیریت زمان»، «مقدمات تدبر در قرآن»، «کلیدهای خوشبختی» و «حال خوب ساختنی است» ویژه خواهران اجرا می شود. مخاطبان این برنامه ها از راه لینک http: //quranetratschool.ir/?p=۲۹۵۶۹ می توانند با جزئیات مجموعه کلاس ها و برنامه های رمضانی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران آشنا گردند.


منبع:

1402/01/18
17:02:45
5.0 / 5
251
تگهای خبر: آموزش , اساتید , پژوهش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما