آغاز دهمین جشنواره فناوری نانو

آغاز دهمین جشنواره فناوری نانو به گزارش این با من دهمین جشنواره فناوری نانو از فردا به مدت 4 روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.به گزارش خبرنگار ایسنا، دهمین جشنواره فناوری نانو با حضور 150 نهاد فعال در حوزه فناوری نانو در روزهای 14 تا 17 مهر ماه 96، از ساعت 9 تا 17 در محل نمایشگاه بین المللی تهران در سال خلیج فارس برگزار می شود.

این جشنواره روز شنبه، 15 مهر 96 از ساعت 16 تا 18 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و مدیران شركت های فعال در عرصه فناوری نانو برگزار می شود.

یكی از برنامه های روز دوم این جشنواره، مراسم تقدیر از شركت های برتر فناوری نانو در سه سطح شركت های فناور برتر ، شركت های صنعتی برتر و شركت های صادراتی برتر خواهد بود.

این جشنواره با حضور هیئت تجاری از چین به منظور مذاكرات برای انتقال فناوری از ایران به چین، شركت های صنعتی تولیدكننده انواع محصولات صنعتی با فناوری نانو، كنسرسیوم منسوجات فناوری نانو (هاینو) همراه خواهد بود.

همچنین رونمایی از منسوجات خنك كننده یكی از شركت های صنعتی، برگزاری نشست مشترك بین محققان ایرانی و چینی، نمایش طرح های برتر برنامه نانومچ، حضور تیم های برتر مرحله نخست مسابقه نانو استارتاپ، حضور تورهای بازدید صنعتی و دانشجویی و نمایش طرح های برتر جشنواره دانش آموزی فناوری نانو از سراسر كشور از برنامه های این جشنواره است.

از دیگر برنامه های این جشنواره می توان به ارائه عملكرد شبكه آزمایشگاه های آموزشی فناوری نانو (شبكه توانا) با 87 مركز در سراسر كشور، معرفی طرح "ایناتك" برای حمایت از پژوهشگران دانشگاهی صاحب ایده، معرفی طرح های تجاری شده در استفاده از فناوری نانو برای تصفیه آب و نمایش خانه نانویی با بیش از 47 محصول خواهد بود. 

1396/07/13
18:46:17
5.0 / 5
4938
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما