مدیركل امور دانشجویی دانشگاه آزاد:

تخفیف ۱۰۰ درصدی شهریه برای كسانی كه حین تحصیل ازدواج می كنند

تخفیف ۱۰۰ درصدی شهریه برای كسانی كه حین تحصیل ازدواج می كنند به گزارش این با من مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند، می توانند از تخفیف ۱۰۰ درصدی در ترمی که تحصیل می کنند، بهره مند شوند.به گزارش این با من به نقل از مهر، علیرضا صامت در برنامه لایو اینستاگرامی ارتباطات دانشجویی دانشگاه آزاد، ضمن اشاره به مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی تا ۲۰ دی ماه، اظهار داشت: نتایج درخواست های نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه و پیش از آغاز نیمسال دوم سالجاری اعلام می شود.
وی در مورد سطح بندی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در نقل و انتقال دانشجویی عنوان کرد: این سطح بندی کاملاً برپایه معیارهای نقل و انتقال که شامل تعداد درخواست ها، رشته ها، کف نمره پذیرش و دوری از مرکز است، انجام می شود.
مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره شرایط میهمان شدن در واحدهای درون استانی خاطرنشان کرد: در آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی بحث درون یا برون استانی نداریم و همه واحدهای آزاد اسلامی دیده شده اند و معیار تنها سطح بندی است.
صامت تصریح کرد: امکان نقل و انتقال دانشجویانی که برپایه سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پذیرفته می شوند، وجود ندارد.
مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه تمامی متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی باید در سامانه منادا به نشانی http: //monada.iau.ir ثبت نام کنند، عنوان کرد: تمامی دانشجویان به شرط موافقت واحدهای دانشگاهی مبدا و مقصد می توانند از امکان نقل و انتقال دانشجویی استفاده کنند.
وی به تفاوت مهمانی دائم و انتقالی اشاره و خاطرنشان کرد: تفاوت در ارتباط با دریافت مدرک تحصیلی است که از واحد مبدأ یا مقصد صادر شود. دانشجویان دوره دکتری به علت محدودیت پذیرش نمی توانند انتقالی بگیرند.
صامت در مورد تخفیف شهریه عنوان کرد: برپایه آیین نامه، ۱۶ شرط برای تخفیف وجود دارد. دانشجویان ممتاز، حافظان قرآن، قهرمانان ورزشی و … می توانند از این امکان استفاده کنند. همینطور دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند، می توانند از تخفیف ۱۰۰ درصدی در ترمی که تحصیل می کنند، بهره مند شوند. این تخفیف برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی ۵۰ درصد است.
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: دانشجویان تحت پوشش بهزیستی می توانند از تخفیف ۲۰ درصدی شهریه استفاده کنند.


منبع:

1399/10/18
00:03:21
0.0 / 5
982
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما