تغییر زمان برگزاری آزمون های المپیاد علمی دانش آموزی

تغییر زمان برگزاری آزمون های المپیاد علمی دانش آموزی این با من: باتوجه به بارندگی های اخیر در بعضی استان های جنوبی كشور تاریخ برگزاری مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی تغییر كرده است و از تاریخ 98/11/11 تا 98/11/16 انجام می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و بنا بر اعلام باشگاه دانش پژوهان جوان مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی با برگزاری سی امین دوره المپیاد كامپیوتر روز جمعه ۱۱ بهمن در ساعت ۹ بامداد شروع می شود. دومین دوره المپیاد جغرافیا ساعت ۱۴، روز ۱۱ بهمن و نخستین دوره المپیاد علوم زمین هم در همین روز و ساعت انجام می شود. مرحله نخست سی امین دوره المپیاد شیمی و سی وسومین دوره المپیاد ادبی به ترتیب در ساعت ۹ بامداد و ۱۴ ظهر روز دوازدهم بهمن برگزار می گردد.
مرحله نخست شانزدهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیك و پنجمین دوره المپیاد سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی به ترتیب ساعت ۹ بامداد و ۱۴ روز سیزدهم بهمن انجام خواهد شد. همین طور مرحله نخست سی وسومین دوره المپیاد فیزیك و بیست وسومین دوره المپیاد زیست شناسی نیز به ترتیب در ساعات ۹ و ۱۴ روز دوشنبه، ۱۴ بهمن ماه برگزار می گردد.
این رقابت های علمی در روز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه با برگزاری مرحله نخست سی وهشتمین دوره المپیاد ریاضی در ساعت ۹ بامداد و نخستین دوره المپیاد اقتصاد و مدیریت در ساعت ۱۴ ادامه پیدا خواهدنمود.
مرحله اول نخستین دوره المپیاد تفكر و كارآفرینی نیز روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه جاری و در ساعت ۹ بامداد برگزار می گردد.
قبل از این قرار بود برگزاری مرحله نخست المپیادهای علمی دانش آموزی سوم بهمن ماه آغاز شود و تا هشت بهمن به اتمام برسد.
منبع:

1398/11/01
19:32:19
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: آزمون , علم , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما