معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خرم آباد:

پژوهش های مساله محور می تواند به بهبود فرآیندهای تولید كمك كنند

پژوهش های مساله محور می تواند به بهبود فرآیندهای تولید كمك كنند به گزارش این با من ایسنا/لرستان معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خرم آباد اظهار داشت: پژوهش های مساله محور می تواند به بهبود فرآیندهای تولید كمك كنند.


دكتر رضا میردریكوند در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: مهم ترین عوامل تولید عبارتند از تولیدكنندگان یا صاحبان كسب وكار، سرمایه گذاران و در كنار آنها به كارگیری علم و فناوری به خصوص در دانشگاه ها است.
وی افزود: برای رونق تولید وجود عوامل ذكر شده فوق ضروریست و هر كدام نقش انكارناپذیری دارند.
میردریكوند افزود: علاوه بر عوامل فوق كه از عوامل اصلی تولید هستند عواملی همچون وضعیت سیاسی، اجتماعی در رونق تولید سهم بسزایی دارند كه در اینجا بدان پرداخته نمی گردد.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خرم آباد خاطرنشان كرد: آنچه حائز اهمیت می باشد عوامل فوق در مورد رونق تولید در استان هم صادق هستند ولی علاوه بر آن جهت رونق تولید باید عوامل محلی و منطقه ای هم لحاظ شود.
وی اظهار داشت: یكی از پتانسیل های استان كه اغلب به آن اشاره می شود بخش های كشاورزی، دامپروری و منابع طبیعی است.
میردریكوند اضافه كرد: بخش های علمی و پژوهشی استان باید از این مزیت استفاده و در جهت رونق تولید این بخش تلاش كنند ولی برای این مهم همت مسؤلان اجرایی دست اندركار هم لازم است. پژوهش های مساله محور در این حوزه می تواند به بهبود فرایند در بخش های مختلف كشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست كمك كنند.1398/09/21
16:02:36
5.0 / 5
4194
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما