با هدف تقویت نشریات دانشجویی؛

دانشگاه تهران به نشریات دانشجویی امتیاز علمی می دهد

دانشگاه تهران به نشریات دانشجویی امتیاز علمی می دهد این با من: دانشگاه تهران برای نخستین بار در كشور و با هدف ارتقا و تقویت به نشریات دانشجویی امتیاز علمی می دهد.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، با هدف رشد و ارتقای نشریات دانشجویی دانشگاه، طرح «اعطای امتیاز نشریه حرفه ای به نشریات برتر دانشجویی دانشگاه تهران»، با همكاری معاونت پژوهشی اجرا می شود.
این طرح شامل تمامی نشریات دانشجویی با زمینه ها و فرمت های مختلف می شود و نشریات دانشجویی كه به لحاظ فرمی، محتوایی و اصول فنی در سطح بالایی قرار گرفته اند، می توانند حائز این امتیاز شوند. مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، با ارسال درخواست كسب امتیاز حرفه ای به دبیرخانه كمیته ناظر بر نشریات واقع در اداره كل فرهنگی و اجتماعی بعد از بررسی درخواست در كمیته ناظر بر نشریات و ارجاع آن به كمیته اعطای امتیاز نشریه حرفه ای، می توانند امتیاز علمی نشریات حرفه ای را كسب كنند.
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، در ضمن سه سال گذشته، با رونمایی از «سامانه نشریات دانشجویی» به نشانی stdpub.ut.ac.ir به بارگذاری، نمایه سازی و انتشار الكترونیكی نشریات دانشجویی كمك كرد.
هم چنین با تصویب و اجرایی كردن «طرح مالی» در روند چاپ و انتشار فیزیكی نشریات دانشجویی تسهیلاتی را فراهم آورد. ایجاد «سرای نشریات دانشجویی» در پردیس مركزی دانشگاه امكان تبادل نظر، كنشگری و فعالیت نشریات دانشجویی را گسترش داد و هم اكنون نیز، با تصویب طرح «اعطای امتیاز نشریه حرفه ای به نشریات برتر دانشجویی دانشگاه تهران به دنبال احیا و ارتقای نشریات دانشجویی و ایجاد انگیزه هرچه بیشتر در دانشجویان، برای فعالیت در این عرصه مهم از فعالیت های دانشجویی است.


منبع:

1398/07/29
23:52:59
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: پژوهش , دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما