تقویت بنیه آموزشی و ارتقاءكیفیت علمی و فرهنگی مهمترین هدف دانشگاه آزاد است

تقویت بنیه آموزشی و ارتقاءكیفیت علمی و فرهنگی مهمترین هدف دانشگاه آزاد است به گزارش این با من رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تقویت بنیه آموزشی و ارتقای كیفیت علمی و فرهنگی یكی از مهمترین اهداف دانشگاه آزاد اسلامی است و باید در جهت تعالی و شكوفایی دانشجویان تلاش نماییم.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در بیستمین جلسه هیأت امنای استان مازندران كه بامداد امروز در واحد ساری برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط مستقیم منابع درآمدزایی با مصارف هزینه های كه ماحصل آن خود گردان بخش های مختلف دانشگاه خواهد بود، رویكرد اصلی حاكم بر بودجه ریزی عملیاتی دوره جدید دانشگاه آزاد اسلامی است.
وی بر ضرورت رعایت ردیف های بودجه تصریح كرد و اضافه كرد: واحدهای دانشگاهی برمبنای چارچوب مشخص شده و برپایه ردیف های بودجه تعیین شده هزینه كنند.
دكتر نگاهداری تصریح كرد: واحدهای دانشگاهی در بحث درآمدزایی با یك برنامه ریزی و سازماندهی كارآمدی، نسبت به درآمد غیر شهریه ای با عنایت به طرح خودگردانی در بخش های مختلف دانشگاه اقدام اصولی صورت دهند.
رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینكه استان مازندران دارای ظرفیت خوب و بسبار مطلوب است، اظهار داشت: دانشگاهیان با هم افزایی و همفكری نسبت به درآمد و فعال سازی شركت های دانش بنیان و مركز رشد اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه توجه به دانش و پژوهش در دانشگاه یك اصل است، اظهار داشت: تقویت بنیه آموزشی و ارتقای كیفیت علمی و فرهنگی یكی از مهمترین اهداف دانشگاه آزاد اسلامی است و باید در جهت تعالی و شكوفایی دانشجویان تلاش نماییم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر نگاهداری نقش روسای واحد های دانشگاهی در بحث سرمایه گذاری و مباحث بودجه را مهم خواند و تصریح كرد: یكی از مبنای اصلی و كلیدی ترین شاخصه های ارزیابی روسای واحدهای دانشگاهی مبتنی بر شاخصه بودجه و سرمایه است. در این خصوص تراز مالی هیچ دانشگاهی نباید منفی باشد.
منبع:

1398/05/30
22:00:31
5.0 / 5
4392
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما