رییس سازمان جهاد دانشگاهی استان:

برنامه جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای غربالگری سرطان های شایع

برنامه جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای غربالگری سرطان های شایع به گزارش این با من رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از افتتاح كلینیك طب پیشگیری و ارتقاء سلامت در هفته آینده اطلاع داد و اضافه كرد: ظرفیت های گوناگونی در حوزه درمان داریم، اما علاوه بر پوشش سایر حوزه ها هدف اصلی مان غربالگری سرطان های شایع است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر جعفر محسنی در مراسم تجلیل از جهادگران نمونه با بیان این مطلب اظهار نمود: مجموعه جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی فعالیت داشته و در طول سال های اخیر به دنبال تلاش مجموعه عوامل، این نهاد انقلابی در تمامی حوزه ها بخصوص حوزه های آموزشی و پژوهشی رشد داشته است.
وی تصریح كرد: حضور موثر جهاد دانشگاهی در استان و در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و درمانی سبب جذب سرمایه اجتماعی شده است.
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با اشاره به اهم فعالیت های جهاد دانشگاهی استان اظهار داشت: تحویل نیروگاه ۱۰۰ كیلو واتی اهواز، راه اندازی بخش تشخیص اختلالات ژنتیكی جنین، تبدیل موافقت اصولی پژوهشكده توسعه و برنامه ریزی به قطعی، خرید كارخانه برای مركز فناوری های نو بدون وارد كردن فشار به پرسنل و ایجاد مهمانسرا و همینطور به روز بودن پرداختی اساتید و پزشكان و به روز بودن مطالبات پرسنل و شركت ها همچون فعالیت های این سازمان طی سال قبل به شمار می آیند..
محسنی تصریح كرد: تلاش می نماییم تا در قالب مقررات، مجموعه جهاد دانشگاهی را توسعه دهیم و در این راستا به روز كردن تجهیزات حوزه های مختلف را آغاز كرده ایم.
در ادامه نجف قراچورلو، رئیس پژوهشكده توسعه و برنامه ریزی و معاون پژوهش وفناوری جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی هم طی سخنانی اظهار نمود: تبدیل موافقت اصولی پژوهشكده توسعه و برنامه ریزی به قطعی و سهم ۵۰ درصدی مراكز مختلف جهاد دانشگاهی شامل مراكز درمان ناباروری، مركز پزشكی و مركز فناوری در تامین درآمد طبق برنامه ششم توسعه همچون موفقیت های این نهاد در طول یك سال قبل است.

منبع:

1398/05/25
11:12:46
5.0 / 5
4416
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما