با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد كشاورزی صورت گرفت

افتتاح دفتر همكاریهای پژوهشكده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاد دانشگاهی

افتتاح دفتر همكاریهای پژوهشكده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاد دانشگاهی این با من: دفتر همكاریهای بین واحدی پژوهشكده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاددانشگاهی در اسفراین راه اندازی شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر، دفتر همكاریهای بین واحدی پژوهشكده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در شهرستان اسفراین با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد كشاورزی راه اندازی شد.
دكتر رضا شاهین فر، رئیس جهاد دانشگاهی استان در این خصوص اظهار داشت: این طرح ها پیرو تفاهم نامه فرمانداری اسفراین و جهاد دانشگاهی شروع به كار كرد.
وی ادامه داد: همكاریهای مشترك در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی، تحقیق و توسعه و استفاده از توانمندی ها برمبنای نیازهای مورد توافق در تولید و دانش بنیان شدن كالاهای صنعتی مهم و حساس اقتصادی همچون اهداف در این زمینه است.
وی افزود: همین طور دفتر پژوهشكده گیاهان دارویی با هدف احداث زنجیره ارزش گیاهان دارویی در خراسان شمالی با بهره گیری از ظرفیت گیاهی استان با اتكا به دانش و تكنولوژی پژوهشكده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به وجود آمده است.
شاهین فر با اشاره به ظرفیت خراسان شمالی در زمینه برخورداری از گونه های گیاهان دارویی و همین طور پتانسیل صنعتی اسفراین در بخش دولتی و خصوصی و وجود صنایع بزرگ در این شهرستان، افتتاح این طرح را گامی جهت توسعه و شكوفایی در این حوزه ها در استان ذكر كرد.
آئین افتتاح دفتر همكاری بین واحدی پژوهشكده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حضور حیاتی، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی و قوامی نماینده اسفراین انجام شد.
1397/11/19
02:40:10
5.0 / 5
4465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما