در راستای ساخت نیروگاه خورشیدی صورت گرفت

همكاری سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شركت آلمانی TDHM

همكاری سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شركت آلمانی TDHM به گزارش این با من نشست همكاری مشترك سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شركت آلمانی TDHM در زمینه سرمایه گذاری نیروگاه خورشیدی برگزار گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، شركت آلمانی TDHM در زمینه سرمایه گذاری و ساخت نیروگاه خورشیدی هفت مگاوات با این سازمان همكاری می كند.
كارشناسان این شركت آلمانی ضمن بازدید از سازمان خواجه نصیرالدین طوسی، در نشستی با حضور دكتر اصغری، رئیس این سازمان و دكتر روزبهانی، معاون پژوهشی سازمان با اهم توانمندی ها و فعالیت های سازمان جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی آشنا شده و برای همكاری و سرمایه گذاری اعلام آمادگی كردند.
دكتر اصغری طی سخنانی ساختار كلی جهاد دانشگاهی و فعالیت های پژوهشی سازمان ها و واحدها و پژوهشكده های مختلف جهاد دانشگاهی را توضیح داده و دكتر روزبهانی از اهم فعالیت های سازمان خواجه نصیر و همینطور مراحل ساخت نیروگاه خورشیدی هفت مگاوات و پیشرفت آن اطلاعاتی در اختیار اعضای جلسه گذاشت.
همچنین مقرر شد تا اواخر ماه فوریه شركت آلمانی دستورالعملی برای تأمین سرمایه نیروگاه مذكور و همینطور مذاكره با چند شركت آلمانی مطرح در زمینه انتقال دانش فنی ساخت اینورتر خورشیدی را عرضه كند.
طبق اعلام روابط عموم جهاد دانشگاهی، زمینه های فعالیت شركت آلمانی TDHM مشاوره، نظارت، اجرا و تأمین سرمایه نیروگاه های تجدید پذیر و ریز شبكه های هوشمند است.


1397/11/07
01:54:07
5.0 / 5
4555
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما