رئیس دانشگاه خبرداد:

تدوین سوگندنامه برای فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی كاربردی

تدوین سوگندنامه برای فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی كاربردی این با من: رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی اظهار داشت: درحال تدوین سوگندنامه برای فارغ التحصیلان این دانشگاه هستیم.به گزارش این با من به نقل از مهر به نقل از دانشگاه علمی كاربردی، محمدحسین امید با اشاره به برگزاری اولین جشن دانش آموختگان این دانشگاه، اظهار داشت: در دانشگاه جامع علمی كاربردی تابحال جشن فارغ التحصیلی به صورت سراسری نداشتیم و به صورت پراكنده برخی مراكز جشنی را برگزار می كردند كه ضوابط خاصی نداشت. از پارسال برنامه ریزی صورت گرفت كه مراسم ویژه ای در یك بازه زمانی مشخص برگزار گردد.
به گفته وی، قرار بود این جشن در مهرماه برگزار گردد اما به سبب همزمانی با ماه صفر به تعویق افتاد.
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی با اشاره به اینكه لباس ویژه ای برای دانش آموختگان طراحی شده است، اظهار داشت: طراحی این لباس را دانشگاه به فراخوان گذاشت و طرح های مختلفی از مراكز مختلف ارسال شد و در فرآیندی لباس فارغ التحصیلی دانشگاه به تصویب هیئت رئیسه رسید و در اختیار استان ها قرار گرفت.
امید با اشاره به تدوین سوگندنامه فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی كاربردی اظهار داشت: بر طبق این سوگندنامه، فارغ التحصیلان سوگند یاد می كنند، به دانشی كه آموخته اند وفادار بوده و در امتداد خدمت به نظام و مردم از آن استفاده كنند.
به گفته وی مراسم جشن فارغ التحصیلی در برخی از استان ها همچون بوشهر، خوزستان و آذربایجان شرقی برگزار شده است اما در استان تهران به سبب تعداد زیاد فارغ التحصیلان كه نزدیك به ۳ هزار نفر است، برگزار نشده بود.
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی با اشاره به برگزاری مراسم جشن دانش آموختگی استان تهران در روز ۲۵ دی ماه در تالار بزرگ وزارت كشور، اظهار داشت: در كنار این جشن نمایشگاهی از دستاوردهای دانشجویان این دانشگاه نمایش میگردد.

1397/10/27
22:13:29
5.0 / 5
4950
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما