رئیس دانشگاه خبرداد:

تحصیل ۶ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه تهران

تحصیل ۶ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه تهران این با من: رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: درحال حاضر حدود ۶ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در این دانشگاه تحصیل می كنند.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، محمود نیلی احمدآبادی در جلسه ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه تهران با اشاره به حضور حدود ۶ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در این دانشگاه اظهار داشت: تقویت توانمندی و ارتقای وضعیت تحصیلی این دانشجویان از اهداف و ماموریت های اصلی اداره كل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه است.
وی حمایت های بنیاد شهید و امور ایثارگران از دانشجویان تحت پوشش این بنیاد را خواهان شد.
مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران در این نشست اضافه كرد: توجه به توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در دانشگاه در كنار اهتمام به توانمندسازی دانشجویان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد.
وی اضافه كرد: كانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه با هدف نمایش امكانات فرهنگی به دانشجویان به راه افتاده است.
در این جلسه موضوعاتی نظیر ساختار دفاتر امور شاهد و ایثارگر در پردیس/ دانشكده های مستقل دانشگاه، طرح استاد مشاور، آیین نامه آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر، نحوه حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران از كانون علمی و فرهنگی ایثار و مطالبات دانشجویان شاهد و ایثارگر از بنیاد، هزینه های درمانی ایثارگران دانشگاه از طرف سایر اعضای ستاد مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1397/10/12
18:53:52
5.0 / 5
4387
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما