رئیس صندوق رفاه خبر داد؛

پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات جهت كارگاه های پیش اشتغال دانشجویی

پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات جهت كارگاه های پیش اشتغال دانشجویی این با من: رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات جهت احداث ۱۱ كارگاه معرفی شده توسط دانشگاه فنی وحرفه ای آگاهی داد.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، ذوالفقار یزدان مهر با اشاره به پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات جهت احداث ۱۱ كارگاه معرفی شده توسط دانشگاه فنی وحرفه ای اظهار داشت: پرداخت این تسهیلات در شورای پشتیبانی از كارگاه مهارت محور صندوق رفاه دانشجویان مصوب شد.
وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور پشتیبانی از كارگاه های مهارت محور و تولیدی و پیش اشتغال دانشجویی در مرداد ماه سال جاری تفاهم نامه همكاری امضاء كردند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه كرد: یكی از برنامه هایی كه می تواند به دانشجویان كمك نماید، این است كه تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان به سمت تسهیلات هدفمند سوق داده شود و بر این اساس مدیریت درآمد را جایگزین مدیریت هزینه ای كرده ایم.
وی افزود: ما باید منابع مالی صندوق را به سمت نیازهای واقعی دانشجویان هدایت نماییم و مهارت محوری و تربیت پنجه های كارآمد، یكی از این نیازهای اصلی است دانشجویان فنی و حرفه ای در این شرایط حساس می توانند نقش آفرینی ویژه ای داشته باشند.
وی اظهار داشت: برمبنای تفاهم نامه ای كه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای امضا كرده ایم به هر كارگاه صد میلیون تومان وام می دهیم كه ۵۰ درصد آن در مرحله راه اندازی و ۵۰ درصد آن در مرحله ای كه كارگروه نظارتی ما آنرا تائید كنند پرداخت میگردد و برنامه ما این است ۵۰ كارگاه را احداث و حمایت نماییم.

1397/09/24
18:53:21
5.0 / 5
4618
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما