معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مطرح كرد

معرفی آرمانهای امام راحل وظیفه جهاد دانشگاهی، پیروی ازتفكر امام یعنی پیشگیری از فقرو شكاف طبقاتی

معرفی آرمانهای امام راحل وظیفه جهاد دانشگاهی، پیروی ازتفكر امام یعنی پیشگیری از فقرو شكاف طبقاتی به گزارش این با من معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اظهار داشت: معرفی آرمان های امام راحل وظیفه جهاد دانشگاهی است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، عیسی علیزاده در اختتامیه اردوی منطقه ای طریق جاوید جهاد دانشگاهی اظهار نمود: باید با یك كار جامع اندیشه های امام را به همگان معرفی نمود، چراكه خیلی از همین اندیشه ها درحال حاضر راهگشای مسائل و مشكلات روز هستند.
وی با اشاره به اینكه معرفی آرمان های امام راحل وظیفه جهاد دانشگاهی است، اضافه كرد: پیروی از تفكر امام یعنی پیشگیری از فقر، شكاف طبقاتی، صدمه های اجتماعی و سیاسی كاری و این وظیفه ماست كه آرمان ها و اندیشه های امام راحل را به همگان معرفی نماییم.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خاطرنشان كرد: وظیقه ما تبیین اندیشه های آسمانی و والای حضرت امام است كه شخصیتش در مكتب فقه و فقاهت شكل گرفته و از او فقیهی فرزانه، عارفی آگاه، فیلسوفی شجاع، ادیبی عمیق، مفسری بینا و سیاستمداری دانا ساخته كه كلامی جذاب و تفكری پویا داشت.
سید محمد هاشمی تروجنی، رئیس مركز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی هم هدف از برگزاری اردوی طریق جاوید در چابهار را ترویج و تبیین اندیشه های آسمانی حضرت امام به نسل جوان دانشجو و پیشگیری از گسست فكری دانشجویان و تولید پیوند فكری دانشجویان با آرمان ها و آموزه های فكری حضرت امام دانست.
هاشمی تروجنی افزود: شخصیتی كه ذهن و زندگی اش جامع علم و عمل بود، اعتقادش چون صخره های سخت و همتش به بلندای قله ها بود و اندیشه اش از آبشخور فرهنگ قرآنی سیراب می شد.
بر اساس این گزارش، اردوی فرهنگی - آموزشی منطقه ای طریق جاوید كه به همت مركز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی با محوریت اندیشه های امام راحل به مدت سه روز درچابهار برگزار گردید و میزبان میهمانان و اساتید و دانشجویان كشوری، استانی و منطقه ای بود.
1397/09/08
20:26:37
5.0 / 5
4457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما