حجت الاسلام محمدیان:

دانشگاهها باید در مورد قرآن كارهای عمیق تری عرضه كنند

دانشگاهها باید در مورد قرآن كارهای عمیق تری عرضه كنند این با من: رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: از دانشگاه ها انتظار می رود در مورد قرآن كارهای عمیق تری عرضه كنند.به گزارش این با من به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد محمدیان در سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان كشور كه در دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است، اظهار داشت: جا دارد كه اینجا از جهاد دانشگاهی یاد نماییم كه ۲۲ دوره این جشنواره را برگزار كردند. پس از آن تصمیم گیری شد این جشنواره با تقسیم كاری كه در آموزش عالی صورت می گیرد برگزار گردد و الان دوازدهمین سال است كه مجموعه دانشگاهی در حال برگزاری این جشنواره است.
وی افزود: جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان كشور یك رویداد نورانی در مجموعه دانشگاه های كشور است كه هر ساله رقم می خورد و همه آموزش عالی به صورت مشترك این رویداد را خلق می كنند و در آن نقش دارند.
وی افزود: انتظار می رود كار قرآنی در دانشگاه ها متناسب با عنوان دانشگاه رخ دهد. دانشگاه مركز پژوهش و تفكرات عمیق و ژرف است. دانشگاه جای سوال است و از دانشگاه ها انتظار می رود در مورد قرآن كارهای عمیق تری عرضه بدهند و بیشتر در این زمینه تلاش كنند.
رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بیان كرد: در همه رشته ها می گردد از معارف قرآنی بهره برد.
حجت الاسلام محمدیان افزود: علم و تكنولوژی دستور قرآن است كه باید دنیا را آباد كرد و با خدا هم مرتبط شد. این نیاز بشر است.
وی اضافه كرد: به امید آن روز كه در همه عرصه ها كه كار علمی انجام می دهیم از قرآن بهره ببریم. زندگیمان با این كتاب خدا عجین شده و سبك زندگی ما قرآنی شود.

1397/08/26
23:25:16
5.0 / 5
4326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما