صندوق رفاه اعلام كرد:

فرصت ۱ ماهه دانشجویان واجد شرایط برای تكمیل پرونده وام شهریه

فرصت ۱ ماهه دانشجویان واجد شرایط برای تكمیل پرونده وام شهریه این با من: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: دانشجویان واجد شرایط كه برای آنها وام شهریه ثبت می گردد حداكثر تا 1 ماه جهت تكمیل پرونده و عرضه ضامن فرصت دارند.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: در جهت اجرای شیوه نامه نحوه پرداخت و بازپرداخت وام شهریه با یكی از بانك های طرف تعهد صندوق، پرداخت وام شهریه به دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی جامع علمی كاربردی و غیرانتفاعی از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با مشاركت و هم افزایی بانك مذكور انجام می گردد.
بنابراین اعضای اداره رفاه دانشجویان دانشگاه ها ضمن مطالعه و بررسی دقیق شیوه نامه وام مذكور با راهنمایی دانشجویان از بروز اختلال در فرایند پرداخت وام شهریه پیشگیری كنند.
به منظور تسهیل و تسریع در فرایند پرداخت وام شهریه، ضروری می باشد دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب در بانك مذكور اقدام نمایند در غیر این صورت امكان پرداخت وام به سایر حساب های دانشگاه میسر نخواهد بود.
دانشجویان واجد شرایط كه برای آنها وام ثبت می گردد حداكثر تا یكماه فرصت دارند جهت تكمیل پرونده و عرضه ضامن به بانك رجوع كنند در غیر این صورت با گذشت بیشتر از یكماه بصورت خودكار انصراف از دریافت وام تلقی خواهد شد.
دانشجویانی كه مبادرت به تشكیل پرونده می كنند صرفا تا آخر ترم تحصیلی ۱۵ بهمن ۹۷ می توانند مدارك خویش را تكمیل و وام دریافت نمایند در غیر این صورت و تحویل ندادن مدارك در زمان مقرر به منزله انصراف از دریافت وام تلقی خواهد شد.
دانشجویان برای تسهیل و تسریع در تكمیل پرونده حتی الامكان در نزدیكترین شعبه به محل سكونت یا نزدیك ترین شعبه برای رجوع ضامن را انتخاب كنند.
شرایط دانشجویان و ضامنان واجد شرایط برای دریافت از وام بانك مذكور در شیوه نامه عرضه شده است.
مبلغ وام شهریه ثابت و برای دانشجویان كاردانی و كارشناسی مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ریال كارشناسی ارشد ۱۱۵۰۰۰۰۰ ریال و دكتری تخصصی ناپیوسه ۲۵۰۰۰۰۰۰ ریال است و امكان افزایش و یا كاهش مبلغ وجود ندارد و صرفا در سنوات مجاز تحصیلی وام پرداخت خواهد شد.

1397/08/04
15:25:26
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: آموزش , تخصص , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما