به روزرسانی جدید اعلام شد؛

تعلیق و لغو مجوز ۱۰۷ موسسه اعزام دانشجو به خارج

تعلیق و لغو مجوز ۱۰۷ موسسه اعزام دانشجو به خارج این با من: كارگروه نظارت بر عملكرد موسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم در جدیدترین بروز رسانی موسسات اعزام دانشجو به خارج از مجموع ۲۳۶ موسسه، مجوز ۱۰۷ موسسه را لغو و تعلیق كرد.به گزارش این با من به نقل از مهر، كارگروه نظارت بر عملكرد موسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در بروز رسانی مهر ماه ۹۷، لیست موسسات و شركت های لغو مجوز شده و عدم تمدید اعزام دانشجو و همینطور لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج را اعلام نمود.
در این به روز رسانی، فهرست ۱۰۷ موسسه و شركت لغو مجوز شده اعزام دانشجو و ۱۲۹ موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج منتشر گردید.
براساس این فهرست، از مجموع ۱۰۷ موسسه و شركت لغو مجوز شده اعزام دانشجو، مجوز تعدادی از موسسات تا اطلاع ثانوی تعلیق شده و مجوز تعدادی از موسسات لغو شده است.
همچنین از فهرست ۱۲۹ موسسه مجاز اعزام دانشجو، زمان مجوز بعضی از موسسات به اتمام رسیده بود كه تمدید مجوز آنها در دست بررسی می باشد. موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو با عنایت به ضوابط و مقررات، اجازه هیچگونه فعالیت درمورد اعزام دانشجو از قبیل مشاوره، عقد قرارداد و... نخواهند داشت.
بنابراین تمام متقاضیان نسبت به اقدامات این موسسات باید دقت نظر كامل داشته باشند. بعد از تاریخ لغو مجوز درصورت عقد قرارداد جهت پیگیری شكایت احتمالی خویش، ضروری می باشد با استفاده از مراجع قضایی اقدام نمایند.
متقاضیان تحصیل در خارج از كشور كه با استفاده از موسسات اعزام دانشجو اقدام می كنند، پیش از هر اقدامی ابتدا دانشگاه معتبری را از روی لیست اداره دانش آموختگان وزارت علوم انتخاب كنند سپس به لیست موسسات خدماتی اعزام مجاز و غیر مجاز كه در وب سایت اداره بورس دانشجویان خارج وزارت علوم انتشار یافته به آدرسhttp: //scholarship.saorg.ir مراجعه نموده و هیچ آدرس دیگری را قبول نكنند.
متقاضی باید پس از اینكه از لیست وزارت علوم، دانشگاه و سپس موسسه معتبر را برگزید با موسسه تماس حاصل كند و موسسات موظف می باشند اطلاعات و مشاره لازم را ارائه دهند و فرایند دریافت پذیرش از دانشگاه خارجی را توصیف كنند.

1397/08/03
20:02:48
5.0 / 5
4969
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما