مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:

فضای امنیتی امروز دانشگاه تهران، فرصت نقد از دانشجویان گرفته شد

فضای امنیتی امروز دانشگاه تهران، فرصت نقد از دانشجویان گرفته شد این با من: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران اظهار داشت: رئیس جمهوری كه این همه از نقد صحبت می كند و شعار می دهد، چرا در مراسمی كه به اسم دانشجو وارد دانشگاه می شود، اجازه نقد كردن به دانشجویان را نمی دهد.مهدی بختیاری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مراسم شروع سال تحصیلی كه با حضور رئیس جمهور بامداد امروز در دانشگاه تهران برگزار گردید اضافه كرد: مراسم شروع سال تحصیلی برنامه ای كاملا امنیتی و بدون حضور دانشجویان بود.
وی افزود: به هر تشكل دانشجویی دانشگاه تهران یك سهمیه و در مجموع ۲۰ سهمیه دانشجویی اختصاص داده شده بود و اغلب تشكل ها در اعتراض به این حركت، از حضور در مراسم خودداری كرده و شركت نكردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خاطرنشان كرد: نماینده دانشجویان برای سخنرانی در مراسم مذكور از دانشگاه علوم پزشكی انتخاب شده بود كه دانشجویان هیچ نقشی در انتخاب وی نداشتند و نماینده اساتید كه از دانشگاه تهران انتخاب شده بود هم به همین صورت بود.
وی تصریح كرد: دانشجویان هیچ تریبونی در این برنامه نداشتند حتی برای حضور هم به دانشجویان اجازه ای داده نشده بود، فضای دانشگاه امنیتی و دیوار كشی شده بود و اجازه تردد به دانشجویان دانشگاه تهران هم به سختی داده می شد.
بختیاری زاده اضافه كرد: تشكل های دانشجویی از همه طیف ها بامداد امروز در اعتراض به سیاست های ناصحیح اقتصادی دولت كه باعث مشكلات معیشتی مردم شده و هم در مورد امنیتی كردن دانشگاه و تولید خفقان در دانشگاه تجمع كردند.
وی یادآورشد: رئیس جمهوری كه این همه از نقد صحبت می كند و شعار می دهد كه باید نقد صورت گیرد، چرا در مراسمی كه به اسم دانشجو وارد دانشگاه می شود، اجازه نقد كردن را به دانشجو نمی دهد.
وی با اشاره به اینكه ریاست جمهوری چرا نقدها را نمی شنود اضافه كرد: انتظار می رود رئیس جمهور به جای سخنرانی های نمایشی و امنیتی كردن دانشگاه، بیشتر به فكر تصحیح سیاست های اقتصادی باشد تا وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بهبود یابد.

1397/07/23
14:12:57
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما