مدیركل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی:

تصمیم گیری ها پشت درهای بسته صورت نمی گیرد

تصمیم گیری ها پشت درهای بسته صورت نمی گیرد این با من: مدیركل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: برپایه تاكید دكتر طهرانچی در دوره جدید، تصمیم گیری ها پشت درهای بسته صورت نمی گیرد و نظرات و پیشنهادهای طیف های مختلف مدیریتی، اعضای هیئت علمی، استادان دانشگاه و اعضای اداری اثرگذار خواهد بود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، حسین طباطبایی، درباره راه اندازی شورای تعامل بین كاركنان و مدیران سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار نمود: پیشنهاد راه اندازی این شورا برای نخستین بار از جانب دكتر طهرانچی عنوان شد و به هیچ وجه جنبه تشریفاتی و شعاری ندارد، چون كه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاكید دارد كه قبل از صدور بخش نامه ها و ابلاغ قوانین، نظرات بدنه دانشگاه درباره تصمیمات مدیریتی اتخاذ شود.
وی با اشاره به پیشنهاد راه اندازی شورای تعامل از جانب دكتر طهرانچی اظهار داشت: خروجی فعالیت «شورای تعامل» اتخاذ تصمیمات پخته و ابلاغ قوانین و بخشنامه های كاربردی خواهد بود.
مدیركل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دكتر طهرانچی اعتقاد دارد كه ساختار دانشگاه آزاد اسلامی با ساختار دولتی كه به صورت مدیر و كارمندی است، متفاوت بوده و همه در دانشگاه آزاد اسلامی یك خانواده هستند كه در قالب اعضای مدیریتی، علمی، اداری و خدماتی اهداف مشخصی را دنبال می كنند.
به قول طباطبایی، در دوره مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی رویه تدوین قوانین و مقررات برپایه استفاده از خرد جمعی و همفكری با بدنه دانشگاهی خواهد بود تا قبل از ابلاغ و قانونی شدن بخش نامه ها و قوانین، نظرات طیف های مختلف دانشگاه در تصمیم گیری ها دخیل باشد، ازاین رو راه اندازی شورای تعامل راهكار مناسبی است كه می توان همه اعضای مدیریتی، علمی و اداری را در تدوین قوانین درگیر كرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی در انتها با اشاره به اینكه با اجرای این طرح هم گرایی، هم سویی و هم افزایی در دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد، اظهار داشت: ایده تولید شورای تعامل تازه متولد شده و نیاز به پختگی دارد، ازاین رو از همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می خواهیم افراد نخبه ای كه مورد تایید آن ها برای نمایندگی و عضویت در شورای تعامل هستند را به ما معرفی كنند تا كسانی كه به عضویت این شورا در می آیند نماینده واقعی و مورد تایید بدنه دانشگاه باشند.


1397/06/18
14:15:54
5.0 / 5
5077
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما