معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان:

نمایشگاه دوسالانه عكس ایسنا جرقه نشست های فرهنگی داخل استانی است

نمایشگاه دوسالانه عكس ایسنا جرقه نشست های فرهنگی داخل استانی است این با من: معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان اظهار داشت: به بركت نمایشگاه دو سالانه عكس ایسنا، جرقه برگزاری نشست های مشترك فرهنگی داخل استانی شكل می گیرد كه در این نشست ها، می توانیم از تجربیات یكدیگر بیشتر استفاده نماییم.


سید محسن حسینی در بازدید از نمایشگاه دوسالانه عكس ایسنا در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار نمود: امروزه با افتخار می توان اظهار داشت كه در حوزه فرهنگی اقدامات موثری انجام می گیرد و برگزاری رخدادهای فرهنگی همچون نمایشگاه های عكس را باید به فال نیك گرفت.

وی برگزاری این نمایشگاه را جرقه ای برای همكاری نزدیك تر مجموعه های فرهنگی شهر عنوان نمود و اظهار داشت: اگر تمام مجموعه های فرهنگی در اصفهان با یكدیگر متحد عمل كنند، بطور قطع به موفقیت بیشتری در امور فرهنگی دست پیدا خواهیم كرد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان با اشاره به اینكه انتخاب مكان نمایشگاه دوسالانه عكس ایسنا بسیار هوشمندانه بوده است، اظهار داشت: مجموعه سیتی سنتر اصفهان فضای مناسب و مدرنی برای اوقات فراغت و اقدامات فرهنگی به حساب می آید، چون كه اغلب مردم اصفهان به همراه خانواده های خود در این مكان گرد هم می آیند.

حسینی با تاكید بر اینكه اصفهان پتانسیل بالایی برای انجام اقدامات فرهنگی دارد، تصریح كرد: در اصفهان سه دانشگاه بزرگ همراه با پتانسیل بزرگ جهاد دانشگاهی در كنار دانشگاه های آزاد، علاوه بر اینكه قطب علمی كشور است، جایگاه برجسته ای در حوزه فرهنگی هم دارد.

وی افزود: استفاده از انرژی و نیروی دانشجویان و اساتید برجسته می تواند راهگشایی برای رفع مشكلات سطح جامعه باشد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان خاطرنشان كرد: اصفهان مهد انرژی، نیروی جوانی، سرمایه و مدیریت برجسته است كه متاسفانه تابحال مجموعه های فرهنگی سطح شهر همكاری نزدیكی با یكدیگر نداشته و بیشتر به صورت جزیره ای عمل می كنند.

وی ابراز امیدواری كرد كه سازمان های مختلف با یكدیگر همكاری بیشتری داشته و در جهت رفع مشكلات فرهنگی استان عمل كنند.

حسینی بر ضرورت تولید انگیزه و امید در بین جوانان تصریح كرد و اظهار داشت: در فضای كنونی جامعه، تولید انرژی و امید در جوانان بسیار حائز اهمیت است كه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و امور هنری، انعكاس امید در جامعه باشد.1397/05/19
22:47:59
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: جوانان , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما