معاون دانشگاه خبر داد:

بهسازی سیستم های خنك كننده خوابگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز

بهسازی سیستم های خنك كننده خوابگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز این با من: معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز از بهسازی و ارتقا سیستم های خنك كننده مجتمع های خوابگاهی این دانشگاه اطلاع داد.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، حمیدرضا غفوری اظهار داشت: در ادامه فعالیت های تابستان سال قبل مرتبط با بهسازی و ارتقا سامانه های برودتی و حرارتی تعدادی از بلوك های مجتمع خوابگاهی حضرت معصومه (س)، از اواسط بهمن سال ۹۶ اقدامات لازم برای تامین سیستم های سرمایشی مابقی بلوك ها صورت گرفت.
وی اضافه كرد: مقرر شد چهار بلوك باقیمانده شامل بلوك های پنج و هشت از حالت سیستم سرمایش متمركز جداشده و با استفاده از كولرهای اسپیلت تامین برودت شوند.
معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: انجام این كار مستلزم عملیات گسترده زیرسازی برقی شامل كابل كشی محوطه، كابل كشی داخلی بلوك ها، نصب تابلوهای برق فشارقوی و ضعیف و احداث اتاق پست ترانسفورماتور بود، مقرر شد این عملیات همانند سال قبل بلافاصله بعد از آخر امتحانات و تخلیه خوابگاه ها آغاز شود.
غفوری تصریح كرد: تامین سرمایش لازم در گرمای بهار اهواز هم ضروری می باشد و به صورت همزمان اقدامات لازم برای ارتقا و بهسازی تجهیزات موجود در موتورخانه های مجتمع خوابگاهی این دانشگاه در دستور كار قرار گرفت و با تامین اعتبار لازم از جانب صندوق رفاه دانشجویان كه بالغ بر سه میلیارد تومان است، اقدامات متعددی در این رابطه انجام شد.
وی اظهار داشت: بر مبنای اقدامات انجام شده مشكلات سیستم برودتی به حداقل ممكن كاهش پیدا كرد و امیدواریم تا آخر نیمسال جاری شاهد مشكل حادی نباشیم.
معاون طرح و برنامه دانشگاه شهید چمران اهواز اضافه كرد: بلافاصله بعد از آخر نیمسال جاری فعالیت های در رابطه با جایگزین سیستم خنك كننده مركزی با كولرهای اسپیلت هم آغاز خواهند شد.
غفوری افزود: همینطور تشریفات قانونی مربوط به خرید حدود ۲۸۰ دستگاه كولرگازی اسپیلت هم به انجام رسیده و این كولرها در ایام آتی وارد انبار خوابگاه خواهند شد تا بعد از انجام فعالیت های زیرساختی در تابستان سال جاری نصب و راه اندازی شوند.

1397/03/18
12:25:57
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما