امروز، آخرین مهلت ویرایش و انتخاب رشته داوطلبان دكتری دانشگاه آزاد

امروز، آخرین مهلت ویرایش و انتخاب رشته داوطلبان دكتری دانشگاه آزاد این با من: زمان ویرایش و ادامه انتخاب رشته داوطلبان دكتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی، تا آخر امروز جمعه(چهارم خردادماه) ادامه دارد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، امكان انتخاب رشته و ویرایش رشته محل ها برای داوطلبان آزمون دكتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی كه از ساعت 24 چهارشنبه دوم خرداد شروع شده، تا ساعت 24 امروز جمعه چهارم خرداد ادامه خواهد داشت.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته برپایه كارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش كشور، می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداكثر تا ۴۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب كنند.
داوطلبان با رجوع با سامانه مركز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org و با وارد نمودن كد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد كردن كد رهگیری بعنوان نام كاربری و كد شناسه انتخاب رشته بعنوان رمز عبور، می توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش رشته محل ها در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.
برپایه اعلام مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط یك نوبت امكان پذیر است و امكان ویرایش مجدد وجود ندارد.

1397/03/04
22:06:09
5.0 / 5
4916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما