توضیحات دانشگاه آزاد درباره درگیری فیزیكی یك دانشجو با حراست دانشگاه

توضیحات دانشگاه آزاد درباره درگیری فیزیكی یك دانشجو با حراست دانشگاه این با من: رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیكی یك دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، ابوالفضل شمس رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری یك دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد تهران شمال و فیلمی كه از این درگیری در فضای مجازی انتشار یافته، توضیحاتی عرضه داد و اظهار داشت: روز چهارشنبه ساعت ۱۳: ۳۰ پس از ظهر مقابل دانشكده فنی دانشگاه آزاد سه دانشجو در حال سیگار كشیدن بودند و یك كارمند هم جوار آن ها به حراست شكایت می كند تا مامور حراست به آن ها تذكر دهد، درپی این درخواست یكی از ماموران دانشجویان را دعوت می كند تا برای عرضه توضیحات به داخل حراست دانشگاه بروند و از آن ها تقاضای كارت دانشجویی می كند.
وی ادامه داد: در این زمان یكی از دانشجویان كه در فیلم لباسی بر تن ندارد، جمله بسیار نامناسبی را به مامور انتظامات دانشگاه می گوید و به او حمله می كند و ضرب و شتم آغاز می شود، به نحوی كه مامور حراست از پشت میز خود به پایین می افتد و دانشجو هم مامور را كتك می زند.
رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینكه دانشجویان دیگر بعد از دیدن این صحنه به داخل اتاق حراست می روند، تصریح كرد: بعد از آنكه دعوای دانشجو با مامور حراست بیشتر می شود، دانشجویان و یكی از نیروهای دانشگاه برای جدا كردن آن دو نفر وارد عمل می شوند و در همین حین است كه پیراهن دانشجو از تنش خارج می گردد.
شمس با اشاره به اینكه به دنبال وقوع درگیری مبحث سریعا به حراست كل دانشگاه آزاد اعلام شد، اظهار داشت: هنگامی كه این دو نفر از روی زمین بلند می شوند، مامور حراست برای دفاع از خود با دانشجو گلاویز می گردد و فیلمی كه در فضای مجازی وجود دارد فقط همین بخش درگیری را نشان داده است.
دانشجوی خاطی دست مامور حراست را هم بوسیده است
رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره فیلم انتشار یافته در فضای مجازی، تصریح كرد: ادعای خانمی كه به صورت هدفمند در حال فیلم برداری است و اظهار می كند كه چرا دانشجوی مملكت را كتك می زنید، كاملا كذب است، زیرا مامور حراست است كه در حال كتك خوردن است.
وی ادامه داد: بعد از آنكه دعوا به پایان رسید، دانشجوی خاطی از مامور حراست عذرخواهی می كند و حتی دست این مامور را هم می بوسد.
شمس در ادامه اظهار داشت: خانمی كه در حال فیلم برداری است نباید خلاف واقع در فیلم صحبت می كرد، زیرا دانشجو در حال كتك خوردن نبوده است.
رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینكه مامور حراست ضمن انجام دادن وظیفه خود كتك خورده است، تصریح كرد: در صحنه فیلم مامور حراست واكنش طبیعی انجام داده، زیرا از خود دفاع كرده و فیلم هدفمند بوده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی خاطرنشان كرد: به صورت جدی در مسئله ورود پیدا كرده ایم و در حال بررسی هستیم؛ بطور قطع چه با دانشجویی كه ضرب و شتم را شروع كرده و چه با دانشجویی كه به صورت هدفمند فیلم گرفته، اقدام مقتضی را انجام می دهیم، زیرا فرد تصویربردار صحنه سازی های اشتباه داشته است.
شمس در انتها تصریح كرد: حراست دانشگاه آزاد اسلامی تا حصول نتیجه پیگیر این مورد خواهد بود.
1397/02/22
18:47:52
5.0 / 5
4722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما