صندوق رفاه اعلام كرد؛

اشتباه دانشگاهها منجر به اشكال در پرداخت وام دانشجویی شد

اشتباه دانشگاهها منجر به اشكال در پرداخت وام دانشجویی شد این با من: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: عدم دقت در ثبت شماره حساب ها توسط دانشگاه ها منجر به برگشت حجم بالایی از وام های دانشجویی شده و مشكلات جدی بوجود آورده است.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، اعلام نمود: مسئولیت كنترل و ثبت دقیق شماره حساب دانشجویان برعهده دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی است.
با توجه به اینكه، عدم رعایت دقت در ثبت شماره حساب ها منجر به برگشت حجم بالایی از وام های دانشجویی شده است و این امر بدلیل بدهكار شدن دانشجویان در سامانه فاز ۲ و عدم واریز مبلغ به حساب دانشجویان و دانشگاه ها مشكلات جدی بوجود آورده است.
ازاین رو لازم است كاركنان اداره رفاه دانشگاه ها برای پیشگیری از مشكلات احتمالی و پرداخت به موقع تسهیلات رفاهی نكاتی را رعایت نمایند كه به شرح زیر است:
از فعال بودن شماره حساب دانشجویان اطمینان حاصل شود و از ثبت شماره حساب های قدیمی و مسدودی كه فاقد اعتبارو گردش مالی بوده، در سیستم اتوماسیون پرهیز شود.
از تعجیل و تولید حساب های گروهی برای دانشجویان جهت دریافت تسهیلات خودداری شود و پیش از اعلام شماره حساب هایی كه بصورت گروهی برای دانشجویان توسط شعب بانك تجارت صادر شده اطمینان حاصل شود.
در خصوص شماره حساب دانشگاه ها برای واریز شهریه و تغذیه، آخرین شماره حساب فعال دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی بصورت كتبی، با امضا و تایید مقام مسئول و مجاز دانشگاه اعلام گردد.

1397/02/03
12:50:38
5.0 / 5
5179
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما