قائم مقام نمایشگاه خبر داد؛

آغاز ثبت نام بن كتاب دانشجویی از ۳۰ فروردین ماه

آغاز ثبت نام بن كتاب دانشجویی از ۳۰ فروردین ماه این با من: قائم مقام سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران درباره زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن كارت های خرید كارت توضیحاتی ارائه كرد.به گزارش این با من به نقل از ستاد خبری و رسانه ای سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، امیرمسعود شهرام نیا، قائم مقام سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از آغاز ثبت نام بن های خرید كتاب دانشجویی و طلاب اطلاع داد و اظهار داشت: زمان ثبت نام از روز پنج شنبه (۳۰ فروردین ماه) آغاز و تا ساعت ۲۴ یكشنبه (۲ اردیبهشت ۱۳۹۷) ادامه خواهد شد.
وی اضافه كرد: دانشجویان و طلاب می توانند در بازه زمانی ذكر شده با استفاده از از طریق سامانه ثبت نام بن كارت دانشجویی به آدرس bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
قائم مقام نمایشگاه كتاب تهران درباره نحوه ثبت نام در این دوره از نمایشگاه اظهار داشت: ثبت نام در سامانه امسال به سه شكل ثبت نام با كارت ملی هوشمند (برای اشخاصی كه كارت ملی هوشمند دریافت كرده اند)، ثبت نام به شكل nfc (كارت مجازی) و ثبت نام به صورت بن كارت فیزیكی خواهد بود كه دستور العمل هر یك از این ثبت نام ها در سایت ثبت نام توضیح داده شده است.
وی با تاكید بر اینكه هر دانشجو صرفا می تواند یكبار برای دریافت بن خرید كتاب اقدام نماید، اظهار داشت: مبلغ موجود در كارت ها یك میلیون ریال است كه ۴۰۰ هزار ریال آن بعنوان یارانه كتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶۰۰ هزار ریال آن هم توسط شخص دریافت كننده كارت به صورت پرداخت می گردد.
شهرام نیا خاطرنشان كرد: بن های خرید كتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار دارند و با استفاده از دستگاه های كارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده هستند.
بر اساس این گزارش، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت سیاست های ترویج كتاب و كتابخوانی و پشتیبانی از نشر كشور، هر ساله در روزهای برپایی نمایشگاه بین المللی كتاب تهران كارت ویژه خرید یارانه ای كتاب را در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد.
دانشجویان و طلاب برای كسب اطلاع از فرآیند ثبت نام می توانند به سایت bon.tibf.ir رجوع و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورند.
یادآوری می شود، سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار «نه به كتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

1397/01/30
15:27:14
5.0 / 5
4867
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما