رییس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد

بیش از ۱۰۰ اتاق تندرستی در خوابگاه ها بوجود آمد

بیش از ۱۰۰ اتاق تندرستی در خوابگاه ها بوجود آمد این با من: مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تجهیز و تولید بیش از ۱۰۰ اتاق تندرستی در خوابگاه های كشور اطلاع داد و اظهار داشت: با این شرایط امكان تولید فضای نشاط در خوابگاه ها افزایش می یابد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهندس ذوالفقار یزدانمهر درمراسم افتتاح زمین فوتبال چمن مصنوعی و فضای ورزشی خوابگاه پسران دانشگاه شهید باهنر كرمان اظهار داشت: در جهت بالا بردن نشاط در میان دانشجویان از سال ۹۵ طرح تجهیز اتاق تندرستی در خوابگاههای دانشجویی را شروع كردیم.
وی در ادامه اضافه كرد: این طرح در سال قبل و با تفاهم نامه ای كه با پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم داشتیم هم ادامه داشت و بیش از یكصد اتاق تندرستی در خوابگاه های دانشجویی كشور تجهیز و تولید كردیم.
یزدان مهر تصریح كرد: امسال تولید جاده های سلامت و تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دانشجویان دختر با هدف نشاط در میان این دانشجویان را برنامه ریزی كردیم.
به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی برادران و زمین چمن خوابگاه برادران، با حضور مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دكتر طاهر رئیس دانشگاه شهید باهنر كرمان، حجت الاسلام والمسلمین حمزه؛ رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دكتر نظری، معاون دانشجویی، دكتر حسینخانی سرپرست روابط عمومی دانشگاه، یوسف زاده مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، عربپور مدیركل امور دانشجویی و جمعی از مدیران و مسئولان در محوطه خوابگاه برگزار گردید.
در این مراسم زمین فوتبال چمن مصنوعی و فضای ورزشی خوابگاه پسران دانشگاه شهید باهنر كرمان با صرف ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار با حمایت صندوق رفاه دانشجویان آماده شد و به بهره برداری رسید.1397/01/28
14:42:52
5.0 / 5
5185
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما