راه اندازی باشگاه دانشجویان استعداد درخشان در دانشگاه خوارزمی

راه اندازی باشگاه دانشجویان استعداد درخشان در دانشگاه خوارزمی این با من: معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی از طریق اندازی باشگاه دانشجویان استعداد درخشان در این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: این باشگاه در جهت پشتیبانی از دانشجویان ممتاز افتتاح شد.به گزارش این با من به نقل از مهر جعفر كیوانی بامداد امروز در نشست مطبوعاتی كه به مناسبت یكصدمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوارزمی در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار گردید اظهار داشت: دانشگاه خوارزمی دارای ۱۵ دانشكده بوده و قدمت آن به صدسال قبل حتی قبل تر از دانشگاه تهران بازمی گردد.
وی ادامه داد: این دانشگاه از اول، جامعه محور بود و بر مبنای نیاز جامعه شكل گرفت و فعالیت خویش را بعنوان دارالمعلمین مركزی شروع كرده و مسئولیت تربیت معلمان را بر عهده داشت.
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی اضافه كرد: خیلی از پدران علوم در این دانشگاه حضور داشتند كه می توانیم به پدر علم ریاضی، پدر علم روانشناسی، پدر علم زمین شناسی و پدر دستور زبان فارسی نوین ایران اشاره نماییم.
وی ادامه داد: این دانشگاه در تلاش است كه دانشجویان استعداد درخشان را جذب كرده و تسهیلاتی برای آنها پیش بینی كرده است همینطور باشگاه دانشجویان استعداد درخشان در این دانشگاه تشكیل شده كه از دانشجویان ممتاز حمایت می كند و دانشجویان دانشگاه در اغلب رشته های المپیادی شركت می كنند.
كیوانی خاطرنشان كرد: طرح «اعضای هیات علمی برجسته» و طرح «جامع بالندگی اساتید» همچون برنامه هایی است كه برای اساتید پیش بینی شده است.
وی به توسعه رشته های میان رشته ای در دانشگاه خوارزمی اشاره نمود و اظهار داشت: دیگر رشته های سنتی آن چنان تقاضایی ندارد و بیشتر تقاضا در مورد رشته های میان رشته ای است.

1397/01/27
15:58:54
5.0 / 5
5727
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما