معاون فرهنگی دانشگاه تاكید كرد:

اجرای برنامه های نشاط آور در دانشگاه آزاد در سال جدید

اجرای برنامه های نشاط آور در دانشگاه آزاد در سال جدید این با من: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: در سال جدید به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت افزایش نشاط در بین دانشجویان هستیم.حجت الاسلام ابراهیم كلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه های فرهنگی دانشگاه آزاد در سال ۹۷ برمبنای سند استراتژیك این معاونت پیگیری خواهد شد كه این سند برای دانشجویان، اساتید و كاركنان تدوین شده است.
وی اضافه كرد: برنامه های فرهنگی این دانشگاه در سال جدید به نحوی طراحی خواهند شد كه زمینه افزایش نشاط دانشجویان را فراهم كند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد تصریح كرد: اولویت های این دانشگاه در برنامه های فرهنگی برپایه آموزه ها و معارف اسلام، ارزش های انقلاب اسلامی، رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری است.
كلانتری تصریح كرد: همینطور برنامه داریم در سال جدید فعالیت ها را به نحوی طراحی نماییم كه بیشترین حجم برنامه ها در واحدهای این دانشگاه متمركز شوند.
وی عنوان كرد: برنامه های فرهنگی این دانشگاه باید در فضاهایی عملیاتی شود كه تردد دانشجویان در این فضاها بیشتر است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: همینطور تاكید داریم كه در برنامه های فرهنگی تعداد بیشتری از دانشجویان مشاركت داشته باشند.

1397/01/07
13:50:16
5.0 / 5
5105
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما