معاون فرهنگی وزارت علوم:

خبر جدیدی از وضعیت دانشجویان بازداشتی نداریم

خبر جدیدی از وضعیت دانشجویان بازداشتی نداریم این با من: معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اینكه مسئولان قضایی قول دادند كه مسایل دانشجویان بازداشتی را با تلاش بیشتری دنبال كنند، اظهار داشت: خبر جدیدی از وضعیت این دانشجویان ندارم.


دكتر غفاری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اعلام این مطلب در مورد آخرین وضعیت بازداشت اخیر بعضی از دانشجویان، اظهار نمود: بعضی از موارد را به وزارت علوم اطلاع دادند و ما هم پیگیر كارهای این دانشجویان هستیم.
وی در ادامه با تاكید بر اینكه ما در مورد علت بازداشت دانشجویان هیچ اطلاعی نداریم، خاطرنشان كرد: یك مجموعه ای در این زمینه كار خویش را انجام می دهد و به تشخیصی در این زمینه می رسد و در نهایت اقدام می كند. ما در وزارت علوم پیگیر وضعیت آنها هستیم.
معاون فرهنگی وزارت علوم تصریح كرد: بحث وزارت علوم این است كه مسئولان با نگاه مثبت و با آسان ترین نحو و سریع ترین شكل با دانشجویان بازداشت شده برخورد و در مورد آنها تصمیم گیری كنند، اما اینكه این دانشجویان به چه دلیلی بازداشت شده اند و مسائل دیگر توسط دستگاه دیگری تصمیم گیری شده است.
دكتر غفاری با اشاره به اینكه خبر جدیدی از وضعیت دانشجویان بازداشتی نداریم، تصریح كرد: روز گذشته وضعیت دانشجویان بازداشتی را پیگیر شدیم و مسئولان قضایی تاكید نمودند كه این مورد را با تلاش بیشتری دنبال كنند. ما هم امیدوار هستیم هرچه زودتر این دانشجویان آزاد شوند.1396/12/29
15:54:48
5.0 / 5
4670
تگهای خبر: دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما