انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور

انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور این با من: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از انتخاب رشته بیش از ۳۵هزار داوطلب در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اطلاع داد و اظهار داشت: این آزمون ۸ دی ماه جاری برگزار می گردد.


دكتر حسین توكلی در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار نمود: ثبت نام برای شركت در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (بهمن ماه ۹۶) نوبت هجدهم از روز یكشنبه ۲۳ مهرماه ۹۶ منحصرا به صورت اینترنتی با استفاده از سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www. sanjesh. org آغاز شد و با عنایت به مهلت تمدید شده روز چهار شنبه ۱۰ آبان ماه جاری به آخر می رسد.
وی در ادامه فزود: تمامی داوطلبان متقاضی ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و آماده كردن مدارك مورد نیاز به سایت سازمان سنجش رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام كنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور تصریح كرد: با عنایت به اینكه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان لازم است به وسیله كارت های عضو شبكه بانكی (شتاب) كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است با رجوع به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال (۷۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام اقدام كنند.
وی اظهار داشت: تا ساعت ۸صبح امروز ۳۵ هزار و ۶۵۳ داوطلب در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ثبت نام كردند.
دكتر توكلی در انتها تصریح كرد: آزمون كارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در روز جمعه ۸ دی ماه ۹۶ برگزار می گردد.


 

1396/08/01
20:10:55
5.0 / 5
5124
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , دانشگاه , سنجش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما