رونمائی از کتاب آموزش و پرورش آینده

رونمائی از کتاب آموزش و پرورش آینده به گزارش این با من، کتاب آموزش و پرورش آینده؛ بازخوانی آموزش و پرورش ایران در آستانه‌ی قرن پانزدهم شمسی با حضور معاون اوّل رئیس جمهور، دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رؤسای فرهنگستان های جمهوری اسلامی ایران، در فرهنگستان علوم رونمایی گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مراسم رونمایی از کتاب آموزش و پرورش آینده؛ بازخوانی آموزش و پرورش ایران در آستانه‌ی قرن پانزدهم شمسی، در فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
در این مراسم غلامعلی حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، دکتر رضا داوری اردکانی، رئیس فرهنگستان علوم، دکتر سیّد علیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی، دکتر بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر، دکتر محمد مخبر، معاون اوّل رئیس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر رضامراد صحرایی، دکتر محمدعلی محققی و دکتر مریم دانشگر سخن خواهند گفت.
کتاب آموزش و پرورش آینده؛ بازخوانی آموزش و پرورش ایران در آستانه‌ی قرن پانزدهم شمسی به اهتمام فرهنگستان های جمهوری اسلامی ایران تدوین شده و انتشارات متن آنرا منتشر نموده است.
نگاهی به آینده، سلامت همه جانبه، عدالت آموزشی، هویّت ملّی و سندکاوی و صدمه شناسی عناوین فصل های این کتاب هستند.
منبع:

1402/03/07
11:13:34
5.0 / 5
24
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما