در صورت تصویب ستاد ازدواج دانشگاهیان؛

هزینه های خدمات مشاوره برای زوجین دانشجو بیمه می شود

هزینه های خدمات مشاوره برای زوجین دانشجو بیمه می شود به گزارش این با من، مدیرکل خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از پیگیری ارائه خدمات مشاوره برای زوج های دانشجو خبرداد و اظهار داشت: همین طور طرح بیمه مشاوره برای ازدواج دانشجویی نیز پیگیری می شود.حجت الاسلام محمد هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به موضوع مشاوره ازدواج دانشجویی اظهار داشت: یکی از مباحثی که توسط ستاد ازدواج دانشگاهیان پیگیری می شود، ارائه خدمات مشاوره برای زوج های دانشجو است تا سالانه بتوانند چند نوبت از خدمات مشاوره بهره گیرند.
وی افزود: وقتی دانشجویی ازدواج می کند بطور قطع به مشاوره نیز نیاز پیدا می کند و باتوجه به بالا بودن هزینه خدمات مشاوره، ستاد پیگیری می کند تا دانشجویانی که ازدواج دانشجویی داشته اند برای مشاوره بیمه شوند.
مدیرکل خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: منتهی باید تعدادی از دستگاهها دراین زمینه همکاری کنند یا این که از خود دانشگاهیان مبلغی برای بیمه مشاوره گرفتن شود.
وی اضافه کرد: طرح مذکور ارائه شده و در کمیسیون ستاد ازدواج دانشگاهیان مطرح خواهد شد، البته این مساله منوط به این است که دستگاه های مختلف همکاری کنند تا بتوانیم این کار را پیگیری نماییم چون مستلزم یک سری هزینه است.
حجت الاسلام هاشمی اضافه کرد: دانشگاه ها می توانند سهم بیمه مشاوره برای ازدواج دانشجویی را بوسیله رفاه دانشجویی تامین کنند و این مساله در دانشگاه ها قابلیت اجرائی دارد.


منبع:

1401/11/09
13:38:53
5.0 / 5
220
تگهای خبر: بیمه , خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما