اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس

اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس این با من: دانشگاه تربیت مدرس به دانشجویان مقطع دکتری (ph.d) دانشکده پزشکی خود وام بیمه تامین اجتماعی اعطا می کند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد تسهیلات بیمه تامین اجتماعی را بمنظور گسترش پوشش بیمه ای با لحاظ شدن سوابق کاری و بیمه درمانی، به همه دانشجویان روزانه و غیرروزانه مقطع دکتری تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه تربیت مدرس اعطا کند.
بر این اساس، دانشجویان مقطع دکتری دانشکده علوم پزشکی روزانه و غیرروزانه دانشگاه تربیت مدرس که متقاضی استفاده از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی هستند، می توانند تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به پرتال دانشجویی به آدرس portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
متقاضیان باید برای ثبت نام، سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (کارمند رسمی، پیمانی و یا بازاری با جواز کسب)، فرم تعهد محضری وزارت بهداشت، فرم درخواست بیمه تامین اجتماعی و کپی مدرک تحصیلی مقطع قبل (دانشجویانی که مقطع قبل در دانشگاه های وزارت علوم و تحقیقات و دانشگاه آزاد تحصیل کرده اند.) را عرضه کنند.
بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، امکان ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی فقط برای دانشجویانی میسر است که نام آنان در اسناد تایید شده سیستم یکپارچه صندوق موجود باشد.
همچنین، دانشجویانی که در مقطع قبل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت تحصیل کرده اند، در صورت داشتن بدهی معوقه ابتدا باید نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند، در غیر این صورت از فهرست تسهیلات حذف خواهند شد.
مبلغ تسهیلات منطبق بر تعرفه تامین اجتماعی و بدون کارمزد است و دانشجویان پس از فراغت از تحصیل ملزم به پرداخت آن هستند و دانشجویان حداکثر به مدت ۴ سال امکان بهره مندی از تسهیلات تامین اجتماعی فقط بعنوان سابقه کار را خواهند داشت.
دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرده دانشجویان موظفند بلافاصله پس از قطع رابطه آموزشی یا نیاز به انصراف از دریافت تسهیلات بیمه، موضوع را به اداره خدمات دانشجویی دانشگاه اطلاع رسانی نمایند.1401/02/22
12:38:24
5.0 / 5
207
تگهای خبر: آموزش , بیمه , تخصص , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما