معاون برنامه ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه منصوب گردید

معاون برنامه ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه منصوب گردید این با من: رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان را منصوب نمود.به گزارش این با من به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان با صدور حکمی دکتر الیاس نورایی را بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان منصوب نمود.
متن حکم انتصاب دکتر نورایی به این شرح است:
نظر بمراتب تعهّد، تخصص و تجربه بهادار جناب عالی به سبب این ابلاغ بعنوان «سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان» منصوب می شوید.
با عنایت به ماموریت های اصلی صندوق در ارتقا خدمت رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان و رویکرد های برنامه ریزی مبتنی بر سند استراتژیک صندوق، انتظار دارد ضمن بهره مندی از توانمندی های کارشناسان و صاحبنظران، تمام همّت و توان اجرائی و علمی خویش را در امتداد اهداف عالی صندوق، همچون تلاش جهت ایجاد منابع مالی پایدار، انجام سرمایه گذاری های شفاف و متناسب با ماهیت ماموریت های آموزش عالی، اهتمام به بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و کمک به جهت گیری آن و مصوبات هیأت امنا محترم متناسب با نیازهای واقعی دانشجویان مستعد و کم بضاعت، نظارت بر حسن اجرای امور، تعامل مؤثر و پرتحرک با مجموعه وزارت متبوع، مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب ضوابط و مقررات بکار گیرید. توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
نورایی عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشیار پایه ۳۲ و دارای مدرک دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران است.
رزومه علمی دکتر نورایی شامل مواردی همچون تألیف و ترجمه ۶ عنوان کتاب، چاپ بیش از ۳۰ مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی و ISC و استاد راهنما و مشاور ۱۰ رساله دکتری، ۵۰ پایان نامه کارشناسی ارشد، مجری سه طرح خاتمه یافته برون دانشگاهی و پنج طرح خاتمه یافته درون دانشگاهی است.


منبع:

1400/10/22
22:45:55
5.0 / 5
114
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تخصص , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما