رئیس دانشگاه خوارزمی:

دانشجویان باید در انجام واکسیناسیون تعجیل کنند

دانشجویان باید در انجام واکسیناسیون تعجیل کنند رئیس دانشگاه خوارزمی به دانشجویان سفارش کرد: برای اینکه برگزاری کلاس های درسی به صورت حضوری صورت گیرد، دانشجویان باید در انجام واکسیناسیون تعجیل کنند.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه خوارزمی، آیین معارفه دانشجویان نو ورود دانشگاه خوارزمی با حضور ریاست دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان به صورت برخط برگزار گردید.
عزیزالله حبیبی، ضمن تبریک ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص)، از حضور دانشجویان نو ورود در این مراسم ابراز خرسندی کرد و خاطرنشان کرد: آینده متعلق به دانشجویان است و آنان آینده سازان این مرز و بوم هستند.
وی توضیحاتی را در مورد تاریخچه و معرفی دانشگاه عرضه داد و خاطرنشان کرد: دانشگاه خوارزمی نخستین مرکز آموزش عالی کشور است و چهره های معروف علمی، ادبی و فرهنگی در این مرکز تحصیل کرده و پرورش یافته اند.
رئیس دانشگاه خوارزمی در انتها به دانشجویان سفارش کرد: برای اینکه برگزاری کلاس های درسی به صورت حضوری صورت گیرد، دانشجویان باید در انجام واکسیناسیون تعجیل کنند.
در بخش دیگر این مراسم، دکتر عبداللهی، معاون آموزشی دانشگاه، توضیحاتی را در مورد نحوه و فرآیند کاری سیستم آموزشی دانشگاه در شرایط فعلی عرضه داد و اظهار داشت: دانشجویان می توانند به صورت مجازی با مسؤلان دانشگاه ارتباط برقرار کنند.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان باید با جدیت و تلاش در راه تحصیل علم و دانش قدم بردارند و در این راستا اهداف شغلی و تحصیلی خویش را در آینده مشخص کنند.

1400/08/09
11:56:33
5.0 / 5
458
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما