ستاد علوم شناختی اعلام كرد؛

استقبال دانشجویان از دوره تخصصی پردازش داده های علوم اعصاب

استقبال دانشجویان از دوره تخصصی پردازش داده های علوم اعصاب به گزارش این با من ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی اعلام نمود: دوره تخصصی پردازش داده های علوم اعصاب با استقبال دانشجویان و پژوهشگران 10 مرکز دانشگاهی روبرو شد.به گزارش این با من به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، دوره آموزشی مدرسه تابستانه پردازش داده های علوم اعصاب با استقبال دانشجویان، پژوهشگران و پژوهشگران رشته های مختلف در ۱۰ مرکز دانشگاهی در استانهای مختلف کشور روبرو شد.
احسان رضایت مجری این دوره آموزشی اظهار داشت: در این رویداد تخصصی شمار زیادی از پژوهشگران، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان از ۱۰ دانشگاه و فضای آموزش عالی از استانهای مختلف کشور در رشته های فیزیولوژی، علوم اعصاب، مهندسی پزشکی، هوش مصنوعی و کامپیوتر با آخرین یافته ها و تجارب در زمینه برنامه نویسی و روش های پردازش داده های علوم اعصاب آشنا شدند.
وی اضافه کرد: این دوره تخصصی بمنظور توسعه و گسترش کارهای علمی و تخصصی درحوزه دانش علوم شناختی و ایجاد زمینه های مناسب برای انتقال یافته ها و تجارب به دانشجویان، پژوهشگران رشته های علوم اعصاب شناختی، فیزیولوژی، مهندسی پزشکی، هوش مصنوعی و کامپیوتر با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی مدرسه اجرا شد.
رضایت تصریح کرد: این رویداد برای نخستین بار در زمینه علوم اعصاب برگزار و تلاش شد برنامه نویسی و روش های پردازش داده های علوم اعصاب برای ارتقا و توسعه این حوزه تخصصی برای مخاطبان و دانشجویان تشریح و تدریس گردد.
به گفته وی دراین دوره آموزشی که به طور مجازی شروع وبه مدت دو ماه ادامه یافت، اصول و روش های پردازش داده های علوم اعصاب، برنامه نویسی در محیط و پیاده سازی روش های پردازش تشریح و آموزش داده شد.
مجری این دوره آموزشی اجرای بخش های برنامه نویسی توسط شرکت کنندگان دوره به طور همزمان با اساتید و پژوهشگران کمک تدریس را یکی خاصیت های متمایز این دوره عنوان و اشاره کرد: دوره آموزشی مجازی پردازش داده های علوم اعصاب از طرف پژوهشکده علوم شناختی، پژوهشگاه دانش های بنیادی و با همکاری مرکز فناوری های همگرا دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت مدرس دایر شد.


منبع:

1400/08/08
10:02:33
5.0 / 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما