رئیس دانشگاه امیركبیر عنوان كرد

نمره قبولی دانشگاهها در دوران شیوع ویروس كرونا

نمره قبولی دانشگاهها در دوران شیوع ویروس كرونا به گزارش این با من رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: وزارت علوم و دانشگاه های کشور در روند همه گیری بیماری کرونا نمره قبولی دریافت نمودند چونکه فعالیت این مراکز در این دوران متوقف نشد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر سید احمد معتمدی در گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: باتوجه به شیوع بیماری کووید-۱۹، مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها بیشترین فعالیت را داشته اند و بررسی کارهای این مراکز نشان میدهد که عملکرد خوبی نیز داشته اند.
وی ادامه داد: باتوجه به این که خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دوران کرونا دایر بود، بدین سبب لازم بود تمام پروتکلهای بهداشتی برای حضور دانشجویان در خوابگاه ها اجرا شود که این مساله با کمک و همکاری مرکز بهداشت دانشگاه انجام شد.
دکتر معتمدی عنوان کرد: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در دانشگاه ها به ویژه مرکز بهداشت دانشگاه، هیچ مورد مبتلاشدن به کرونا به سبب حضور در دانشگاه وجود نداشت. در حقیقت، در این دانشگاه هیچ فراگیری جمعی درباب بیماری کرونا تا کنون وجود نداشته است.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اشاره کرد: در این دانشگاه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست ( HSE) مورد توجه است و برنامه ریزی های کاربردی برای این مساله در دانشگاه صورت گرفته است.
دکتر معتمدی اشاره کرد: طبق بررسی های صورت گرفته در دانشگاه، به این نتیجه رسیدیم که تعدادی از کارهای مربوط به HSE در دانشگاه نیازمند بودجه نیست بلکه، تنها باید برای رفع موضوع توجه صورت گیرد.
وی ادامه داد: موضوعات مربوط به این حوزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سه دسته کارهای بدون نیاز به اعتبار، کارهایی که نیاز به اعتبار متوسط دارند و کارهایی که نیاز به اعتبار زیاد دارند، تقسیم بندی شدند.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: همین طور در جلسات شورای دانشگاه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست ( HSE) مورد بررسی قرار گرفت و دانشکده های این دانشگاه در این عرصه رتبه بندی شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، دکتر معتمدی با اعلان اینکه موضوع HSE یک رویه مستمر بشمار می رود، اظهار داشت: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در زمینه HSE به دستاوردهای خوبی رسیده ایم.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: تا حالا چند میلیارد تومان برای مباحث حفاظتی و ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه هزینه شده است که این امر در امتداد برنامه ریزی در زمینه HSE بوده است.
منبع:

1400/04/14
10:11:45
5.0 / 5
278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما