برای بار دوم؛

مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تا 25 خرداد تمدید گردید

مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تا 25 خرداد تمدید گردید معاون امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان از تمدید مجدد مهلت ثبت وام های دانشجویی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ اطلاع داد.صمد حاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به تمدید باردیگر زمان ثبت نام وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ اظهار داشت: برپایه بخشنامه صندوق رفاه دانشجویی، مهلت ثبت وام های دانشجویی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ تمدید گردید و امکان تمدید مجدد وجود نخواهد داشت.
وی افزود: دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی (تحصیلی، ضروری، دکتری، مسکن، شهریه) تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با رفتن به سامانه صندوق نسبت به ثبت نام وام های دانشجویی اقدام نمایند.
معاون امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان افزود: ثبت درخواست برای متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و برای متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.
به گزارش این با من به نقل از مهر، سال جاری وام دکتری از ماهانه ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون در ماه افزایش یافت که به صورت فصلی به دانشجویان متقاضی پرداخت می شود.
لازم است متقاضیان تا تاریخ فوق نسبت به تشکیل پرونده و یا در صورت داشتن پرونده نسبت به ثبت درخواست وام و ارسال مدارک لازم اقدام نمایند بدیهی است تاریخ فوق نهایی بوده و قابل تمدید نخواهد بود.


منبع:

1400/02/28
21:53:59
5.0 / 5
563
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما