در گزارش این با من اعلام شد؛

دانشجویان برپایه رنگ شهرها در خوابگاهها اسكان داده می شوند

دانشجویان برپایه رنگ شهرها در خوابگاهها اسكان داده می شوند به گزارش این با من معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود که در ارتباط با اسکان دانشجویان در خوابگاه ها نمی توان برای همه دانشگاه ها نسخه واحدی ارائه نمود.صمد حاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییر نحوه استقرار دانشجویان در خوابگاه ها با عنایت به شرایط متغیر کرونا اظهار داشت: با عنایت به شرایط متغیر کرونا و وضعیت شهرها، بحث استقرار در خوابگاه ها هم متناسب با این شرایط تغییر خواهد نمود. فاصله ها و تعداد اسکان در اتاق ها متناسب با وضعیت شهرها است.
وی افزود: در رابطه اسکان دانشجویان در خوابگاه ها نمی توان برای همه دانشگاه ها نسخه واحدی ارائه نمود. امکان دارد شهری در منطقه قرمز قرار داشته باشد و شرایط ایجاب می کند که با عنایت به مواردی که ستاد مقابله با کرونا اعلام می کند سیاست های جدیدی را پیاده سازی کند.
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: امکان دارد دانشگاهی در منطقه آبی قرار داشته باشد ازاین رو دانشگاه ها راحتتر می توانند دانشجویان را در خوابگاه ها اسکان دهند.
وی افزود: دستورالعمل هایی هم که از قبل در ارتباط با اسکان دانشجویان در خوابگاه ها عرضه شده مانند استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت خوابگاه ها و پروتکلهای بهداشتی همچنان برقرار است.
حاج جباری باردیگر تصریح کرد: با عنایت به شرایط متغیر کرونا در شهرهای مختلف نمی توان برای تمام دانشگاه های کشور یک نسخه واحد عرضه داد، دانشگاه ها با عنایت به شرایط و اطلاعیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد استانی کرونا، تمام آنرا لحاظ کرده و پیشبینی ها لازم را انجام می دهند.
وی اضافه کرد: در مهرماه سالجاری اگر شرایط کنترل کرونا و واکسیناسیون خوب پیش رود، امکان دارد امکان حضور دانشجویان را در دانشگاه ها داشته باشیم برای همین دانشگاه ها باید برای زمان پسا کرونا، نحوه استقرار دانشجویان خوابگاهی در خوابگاه ها و تغذیه دانشجویی برنامه ریزی لازم را انجام دهند، در مورد تنظیم قراردادهای برون سپاری خدمات هم چند درصد ریسک وجود دارد که در تنظیم قراردادها این موارد رعایت شود و باید دانشگاه ها تا شهریورماه صبر کنند تا وضعیت دانشگاه ها مشخص شود و سپس مبادرت به عقد قرار داد کنند تا هر دو طرف متضرر نشوند.

1400/01/22
13:19:36
5.0 / 5
969
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما