طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور كلید خورد

طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور كلید خورد این با من: طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان از روز دوشنبه توسط دبیرخانه منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاهها در دانشگاه بوعلی سینا شروع شد.به گزارش این با من به نقل از مهر به نقل ازسازمان امور دانشجویان، با سخنرانی آنلاین سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان از روز دوشنبه توسط دبیرخانه منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاه ها در دانشگاه بوعلی سینا شروع شد.
در آئین مجازی شروع طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان، دکتر مسیب یارمحمدی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینا و دبیر منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاه ها، برنامه های مراکز مشاوره دانشگاه های این منطقه را در طرح نوروزی تشریح نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی قبل از ازدواج، پخش کلیپ و نمایش طنز و معرفی برنامه های کانون همیاران سلامت منطقه چهار بخش دیگری از این مراسم بود
در دومین روز اجرای این طرح مرکز مشاوره دانشگاه تبریز از ساعت ۱۷ الی ۱۹ امروز سه شنبه، برنامه های خودرا به شکل آنلاین ارائه می کند. طرح نوروز کرونائی با شعار سلامت روان و حال خوب در نوروز ۱۴۰۰ توسط مراکز مشاوره دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی انجام می شود.
در قالب این طرح که به روش وبینار برگزار می گردد در روزهای نوروز توسط مراکز مشاوره دانشگاه ها و کانون های همیار سلامت روان، روزانه به مدت دو ساعت و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ محتواهای آموزشی در موضوعات در رابطه با بهداشت روانی، سرگرمی به شکل فیلم، موسیقی، شعر، مسابقه، استندآپ و تئاتر به دانشجویان ارائه می شود. بر طبق این گزارش دانشجویان و خانواده ها می تواننداز طریق لینک های https: //www.skyroom.online/ch/moshavereh۹۹/norouz۱۴۰۰ www.aparat.com/moshaverhvasalamat، در این برنامه شرکت نمایند.

1400/01/01
12:40:45
5.0 / 5
364
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما