در بیانیه ای اعلام شد؛

آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران برای حل مسائل كشور

آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران برای حل مسائل كشور شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران طی اطلاعیه ای به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادگی خودرا برای کمک به شناسایی و حل مسائل کشور اعلام نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران طی اطلاعیه ای به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادگی خودرا برای کمک به شناسایی و حل مسائل کشور اعلام نمود.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی و در طلیعه نخستین سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب؛ شرایط و اوضاع جمهوری اسلامی ایران و جهان دستاویز تحولات و دگرگونی های شگرفی شد؛ سالی که گذشت پر از فراز و نشیب های کرونائی، وضعیت آشفته اقتصادی، از دست دادن مردان مرد روزگار حاضر، چون شهید سلیمانی و فخری زاده، علامه مصباح و ده ها اتفاق ناگوار ریز و درشت دیگر بود، اما در پشت این سختی ها صدور بیانیه راهبردی گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب، انتخاب مجلس جدید، دستیابی به واکسن داخلی کرونا، انتقام اولیه از دولت جنایتکار آمریکا، پیشرفت های فضایی، موشکی و پهپادی و ده ها دستاورد دیگر، امیدواری را به جامعه تزریق کرد.
اما پس از گذشت بیش از چهل سال از این انقلاب همچنان تنها نهضت پابرجا از اندیشه ناب شیعی در عالم است که تحت زعامت رهبری کبیر و فقید خود راه حق و عدالت و عزت را پی می گیرد و دشمنی با ظلم و طاغوت و استکبار را آرمان خود می داند.
در این بین دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان تهران ضمن یادآوری دستاوردهای معنوی و مادی انقلاب اسلامی بر خود لازم می داند سفارش هایی بر آمده از دل انقلاب را جهت یادآوری و استواری پایه های درونی نظام مقدس و بازگشت امیدواری به سطح جامعه به مسئولین اجرائی یادآور شود:

۱. پشتیبان «ولایت فقیه» باشید تا انقلاب لطمه نبیند.

۲. با پرهیز از خوی اشرافیت گری به دنبال برگزاری حکومت مستضعفان باشید.

۳. شعارهای اصلی انقلاب که همانا خواست اصلی آحاد مردم است را زنده نگهدارید: استقلال آزادی جمهوری اسلامی

۴. با عمل به گام دوم موجبات امیدواری، پیشرفت علمی و اقتصادی، عزت ملی و اسلامی را برای جامعه فراهم گردانید.

۵. با کنار گذاشتن اختلافات شخصی و جناحی، همت خودرا بر جهش تولید، عبور از رکود تورمی، خنثی سازی تحریم و گشایش اقتصادی برای طبقات مستضعف جامعه بگمارید.

۶. با بهره گیری از ظرفیت گران سنگ نیرو انسانی جوان به تحقق دولت جوان انقلابی کمک کنید.

۷. دیپلماسی عزت را سرلوحه خود قرار داده و با قطع نگاه به خارج، خصوصاً دولت جدید استکباری و استعماری آمریکا و اعیادی اروپایی آن به دنبال رونق اقتصادی، تسهیل فرصت های اقتصاد ملی، فرصت به تولیدکنندگان داخلی، رفع موانع تولید، قطع وابستگی به نفت و… که نتیجه ای جز گشایش در معیشت آحاد ملت ندارد را فراهم کنید و ده ها سفارش دیگر که شما دولت مردان بیشتر فرزندان خود به آن آگاه هستید.

در اختتام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ضمن بیعت مجدد با آرمان های امامین انقلاب؛ آمادگی خودرا برای حضور در میدان های جهاد؛ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سازندگی جهت شناسایی و حل مسائل کشور شهید پرور اعلام می دارد و فرصت خدمت به مردم را بعنوان فریضه ای الهی بر خود واجب می داند.

والسلام من تبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران

1399/11/21
23:09:22
0.0 / 5
842
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , علم , مناسب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما