معاون دانشگاه شریف:

نارضایتی روانشناختی در دانشجویان خصوصا دانشجویان نو ورود

نارضایتی روانشناختی در دانشجویان خصوصا دانشجویان نو ورود این با من: معاون دانشگاه شریف اظهار داشت: نتایج نخستین طرح همدلی در دانشگاه ها نشان داده که دانشجویان درگیری های جدی و نارضایتی های روان شناختی زیادی دارند که باید به صورت جدی مورد حمایت قرار بگیرند.به گزارش این با من به نقل از مهر، مراسم افتتاحیه نخستین کنگره ملی دانشگاه و کووید ۱۹ با حضور مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان، عماد الدین فاطمی زاده، معاون دانشجویی دانشگاه شریف و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاهی در دانشگاه صنعتی شریف اجرا شد.
عمادالدین فاطی زاده، اظهار نمود: در یک سال پیش هیچ تصوری درباب بروز بیماری و قرار گرفتن در وضعیت فعلی نمی کردیم همه گیری ویروس کرونا موجب شد تا زندگی اجتماعی، اقتصادی و… همه افراد مبتلا به اختلال شود.
فاطمی زاده اشاره کرد: آموزش مجازی طی این یک سال موجب شد تا زیر ساخت های سخت افزاری را توسعه داده و انقلاب دیجیتالی را باور داشته باشیم در حوزه آموزش ظرفیت استفاده از آموزش مجازی توانست به خوبی خودرا نشان دهد و از این به بعد باید از این شیوه بعنوان یار و مکمل آموزش حضوری استفاده نمائیم.
معاون دانشجویی دانشگاه شریف افزود: جبران خسارت های اقتصادی و پژوهشی ناشی از همه گیری ویروس کرونا مسئله ای است که باید به آن توجه گردد. باید به برنامه ریزی برای دوران پسا کرونا توجه جدی شود.
وی اظهار داشت: مراکز مشاوره وظیفه دارند برای حضور دانشجویان بعد از یک غیبت طولانی برنامه ریزی کنند. دانشجویان نو ورود برای نخستین بار زیست بوم دانشگاه را تجربه می کنند و نتایج نخستین طرح همدلی در دانشگاه های کشور نشان داده که دانشجویان درگیری های جدی و نارضایتی های روان شناختی زیادی دارند که باید به صورت جدی بوسیله مراکز مشاوره دانشگاهی مورد حمایت قرار بگیرند.


منبع:

1399/11/02
23:19:15
0.0 / 5
697
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما