خلاقان حوزه هوش مصنوعی به یاری تحلیل متون كتابخانه ای می آیند

خلاقان حوزه هوش مصنوعی به یاری تحلیل متون كتابخانه ای می آیند به گزارش این با من با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویداد فناورانه ای جهت استفاده از هوش مصنوعی با هدف حل چالش شناسایی متون در منابع کتابخانه ای و آرشیوی برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، رویداد لیپتک ۲ با عنوان "تشخیص موضوع" توسط مرکز نوآوری و توسعه کسب وکارهای داده محور سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد، "به کارگیری فناوری های روز"، "تسریع، تدقیق و تسهیل فرآیندهای سازمانی" و "ارائه خدمات مناسب به مخاطبان" است.
همه کسب وکارهای نوپا و شرکتهای فعال حوزه فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی به این رویداد دعوت هستند تا برای حل چالش شناسایی متون در منابع کتابخانه ای و آرشیوی راه کاری نوآورانه ارائه نمایند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، لیپتک دو امکان تجربه و حل یک مسئله واقعی تحت نظارت و داوری برجسته ترین متخصصان حوزه پردازش زبان فارسی را به شرکت کنندگان می دهد و به آنها کمک می نماید تا در محیطی مناسب با یکدیگر به رقابت بپردازند و از دانش خود برای حل مسائل واقعی کشور بهره ببرند.1399/10/24
13:09:13
0.0 / 5
880
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما