مدیركل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت خبر داد:

اعلام نتایج نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در نیمه دوم دی

اعلام نتایج نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در نیمه دوم دی به گزارش این با من نتایج کمیسیون نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در نیمه دوم دی اعلام می شود.


به گزارش این با من به نقل از وزارت بهداشت، دکتر محمد تاج فرد مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این خبر اضافه کرد: ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی نیمسال اول ۱۳۹۹ انجام شده و ثبت نام متقاضیان ورودی نیمسال دوم (بهمن) هم در حال اجرا می باشد. وی ادامه داد: بعد از آخر مهلت ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال، کمیسیون نقل و انتقال تشکیل و تقاضای دانشجویان بررسی می شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار داشت: با عنایت به این که زمان ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال هنوز به پایان نرسیده و ثبت نام دانشجویان ورودی نیمسال دوم ادامه دارد، بنابراین کمیسیون نقل و انتقالات تشکیل نشده است. بعد از آخر ثبت نام و بررسی مدارک و شرایط متقاضیان، کمیسیون مربوطه تشکیل خواهد شد.

تاج فرد با اشاره به اینکه بر مبنای قانون مصوب، ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی برای نقل و انتقال دانشجویان محدود است، تصریح کرد: نقل و انتقال دانشجویان صرفا بر مبنای اولویت های قانونی و ضوابط اجرایی صورت می گیرد. وی ادامه داد: نتایج موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجویان در کمیسیون نقل و انتقال، در «نیمه دوم دی ماه» اعلام می شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت تصریح کرد: نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، صرفا از راه «پیامک» به دانشجو و از راه «سامانه» مربوطه به دانشجو و دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود. وی تاکید کرد: متقاضیان از رجوع حضوری به ستاد مرکزی وزارتخانه و دانشگاه ها و برقراری تماس تلفنی در این حوزه اجتناب کنند و صرفا «منتظر اعلان نتیجه از راه پیامک و سامانه» بمانند. تاج فرد خاطرنشان کرد: دسترسی به «سامانه نقل و انتقال» از راه آدرس http: //shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان پذیر است و متقاضیان نیم سال دوم (ورودی بهمن ۹۹) که تابحال موفق به ثبت نام نشده اند، تا روز ۶ دیماه از راه سامانه نقل و انتقال به آدرس اعلام شده می توانند ثبت نام کنند.

1399/10/06
19:43:22
5.0 / 5
541
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما