در دانشگاه علم و صتعت؛

مجله بین المللی مهندسی عمران،  بالاترین سطح مجلات بین المللی را دریافت كرد

مجله بین المللی مهندسی عمران،  بالاترین سطح مجلات بین المللی را دریافت كرد این با من: برمبنای آخرین ارزیابی و رتبه بنـدی نشـریات علمی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و طبق شـیوه نامه ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی،  مجله بین المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، بالاترین سطح مجلات دارای عنوان بین المللی را دریافت كرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مجله بین المللی مهندسی عمران، در سال ۲۰۱۹ نیز طبق لیستJCR موفق به دریافت ضریب تاثیر ۴۴۶/۱ (آخرین ضریب تاثیر ۶۲۴/۰) و ارتقا به چارک Q۳ (از چارک Q۴) بین مجلات تخصصی مهندسی عمران شد. قابل توجه است که این ضریب تاثیر، رتبه نخست در میان ضرایب تاثیر تمامی مجلات مهندسی ایران در فهرست مذکور است.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت، ۶۶ درصد مقالات چاپ شده در این مجله در سال ۲۰۱۹، با نویسندگی مسئول محققین خارج از کشور بوده که نشان از توجه ویژه جامعه بین المللی مهندسی عمران به این مجله دارد.
مجله بین المللی مهندسی عمران، از پژوهشگران داخل کشور نیز دعوت کرده است تا نتایج کار پژوهشی اصیل خودرا برای طرح در جامعه بین المللی مهندسی عمران به این مجله ارسال کنند، البته برای حفظ کیفیت مقالات چاپ شده، لازم است نویسندگان مقالات ارسالی، آمادگی و تمایل به داوری مقالات مجله را نیز داشته باشند.1399/08/20
12:22:14
5.0 / 5
1023
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما