نخستین جابجایی مسافر با هایپرلوپ انجام شد

نخستین جابجایی مسافر با هایپرلوپ انجام شد این با من: برای اولین بار سیستم حمل و نقل معلق سریع السیر پروژه ˮویرجین هایپرلوپˮ متعلق به ˮریچارد برانسونˮ با حضور 2 فرد با موفقیت آزمایش شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، ویرجین هایپرلوپ اولین آزمایش مسافربری جهان را با کمک یک سیستم سریع السیر انجام داد. بنابر گفته این شرکت این آزمایش، یک آزمایش ایمنی کلیدی برای فناوری مذکور است که امید است برای حمل و نقل انسان و بار مورد استفاده قرار گیرد.
بگفته این شرکت، "جاش گیگل"(Josh Giegel) مدیر ارشد ویرجین هایپرلوپ و "سارا لوچیان" (Sara Luchian)، مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ مسافران هایپرلوپ بودند و برای انجام این کار آنها در بخش انجام آزمایشات این شرکت به نام "DevLoop" در لاس وگاس، نوادا حضور بهم رساندند و آزمایش ویرجین هایپرلوپ با سرعت ۱۰۷ مایل در ساعت(۱۷۲ کیلومتر در ساعت) با موفقیت انجام شد.
بنابر گفته ها مقرر است هایپرلوپ در آینده در لس آنجلس کپسول های معلق حامل مسافران و محموله ها را در لوله های خلاء با سرعت ۶۰۰ مایل در ساعت(۹۶۶ کیلومتر در ساعت) یا سریع تر جابه جا کند.
در سیستم هایپرلوپ که از سیستم معلق مغناطیسی برای امکان سفر تقریباً بی صدا استفاده می شود، سفر بین نیویورک و واشنگتن فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد. این سرعت دو برابر سریع تر از سرعت پرواز جت تجاری و چهار برابر سریع تر از قطار سریع السیر است.
این شرکت قبل از این بیش از ۴۰۰ آزمایش بدون مسافر در محل انجام آزمایش خود در نوادا انجام داده است. این شرکت گفته که در تلاش است که تا سال ۲۰۲۵ گواهینامه ایمنی و تا سال ۲۰۳۰ گواهینامه انجام عملیات تجاری را بگیرد.


منبع:

1399/08/19
23:10:31
5.0 / 5
1286
تگهای خبر: شركت , فناوری , گواهینامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما